Tuzla Nazar ve Büyü Bozma

Tuzla Nazar ve Büyü Bozma

Tuzla nazar ve büyü bozma uzman ve yetenekli bir medyum tarafından yapılmalıdır. Medyumun kişiye vereceği bilgilere bağlı olarak bozma yöntemi değişebilir. Tuz maddesini cinler ve şeytanlar sevmez. O yüzden büyü bozma işlemlerinde tuz çok kullanılır. Manevi yönü güçlü medyumun, tuzla nazar ve büyü bozarken, özel tılsımlı söz okuması çok önemlidir. Tuzla büyü bozma işleminden sonra sonucu gözlemlemek için süre belli değildir. Kişiyi takip etmek ve bu kişi için düzenli olarak bakım yapılması gerekir. Büyü bozma işlemlerinin gerçekten sonuç vermesi güvenilir bir medyuma danışmakla mümkündür.

Tuzla nazar ve büyü bozma çok merak edilen bir konudur. Önemli olan bunun nasıl yapıldığıdır. Yukarıda ifade edildiği gibi tuz büyü bozmada önemli bir malzemedir. Peki, bu tuzun bir özelliği olacaktır? sorusuna cevap verelim. Büyüyü bozmak için kullanılacak tuzun belirli bölgelerden çıkan özel tuz olması istenebilir. Bazen de normal tuz istenir. Tabi ki tuz tek başına kullanılmayacaktır. Tuzu kullanmanın da bir amacı vardır. Bazı kişiler nazarı ve büyüyü bozmak için etrafa tuz serpiyor. Bu şekilde büyü bozulmamaktadır. Özel ritüellerde tuz malzemesi kullanılmasıyla büyü veya nazar defedilmektedir. Medyum veya hoca danışanlara nasıl yapılacağı konusunda yönlendirmektedir. Bazen tuzla suya tılsımlı sözler okunmaktadır. Bazen de tuza tılsımlı sözler ve dualar okunabilmektedir. Burada en önemli noktalardan biri başvurulan medyumun işine vakıf olmasıdır. Büyü bozma işinde yetenekli ve sorumluluk sahibi bir medyum olması gerekir. Medyumun söylediği yöntemlerle sorunlar çözülecektir. Tuzla nazar ve büyü bozma işlemi için aşağıda sıralanan maddeler çok önemlidir:

 • Tuz tek başına büyünün bozulmasına yetmez.
 • Tuzla birlikte diğer malzemeler, gerekli karışımla, okunacak tılsımlar gereklidir.
 • Sadece tuz cinleri kaçırmaz.
 • Büyü bozma için hazırlanan tuz, cinleri kaçırtır
 • Tuz ile büyü bozma hususunda mutlaka bu işi bilen medyuma danışmak gereklidir.

Tuzla Nazar ve Büyü Bozma

Tuzla Nazar Bozma Yöntemleri

Nazar kelimesi Arapça bir kelimedir. Bakış anlamına gelmektedir. Hasetçi kimselerin gözleri kötü enerji yayar. Bu enerji kıskandıkları kişide hastalık, yorgunluk, hatta ölüme varacak kötü sonuçlar doğurabilir. Yaşadığımız coğrafyada nazara çok eski tarihlerden beri inanılmaktadır. Nazara karşı insanlar nazar boncuğu kullanırlar. Veya nazar duaları okurlar. Yukarıda da bahsedildiği gibi tuzla nazar bozma mümkündür. Fakat tuz tek başına nazardan korumaz. Tuzla birlikte tılsım ve dua okuyan, tecrübeli ve ilim sahibi medyuma danışmak etkili olacaktır.

İri Tuz Büyüsü

İri tuz büyüsü ile kişi üzerinde olan kötü enerji yok edilir. Medyum bir avuç iri tuza Kur’an’dan bazı dualar okur. Medyum bazı tılsımları da okur. Ve 3 gün boyunca bu tuz üzerinde kötü enerji olan kişiye yedirilir.3. günün sonunda kötü enerji kişinin üzerinde kalkar.

Halk arasında nazar bozmak için aşağıdaki yöntemlerde kullanılır:

 • Kurşun dökmek
 • Yumurta kırmak
 • Nazar duası okumak
 • Bıçak atmak
 • Tuz kavurmak
 • Tuz gömdürmek
 • Tuz övetelemek

Sonuç olarak tuzla nazar ve büyü bozma işlemi, profesyonel anlamda bu işi bilen bir medyum veya hoca tarafından yapılmalıdır. Halk arasında yapılan işlemler herhangi bir tılsımlı söz veya büyü için şifreleme taşımadığından etkili olmayacaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın