Büyü yapımı sırasında eşya kullanımı en yaygın olan büyü yapımı çeşididir. Buna rağmen bazen büyünün yapılacağı kişinin özel eşyası olmadığı zamanlarda büyünün işlevsel olması için farklı büyü yapma yolları aranıyor. Bu yollardan biri de vefk ya da muska yoluyla büyüdür. Bu büyü çeşitleri arasında muska büyüsü sadece duanın bir kağıt üzerine yazımı ile yapılırken vefk tamamen farklı bir türdür. Muska ile yapılan büyüden farklı olarak vefk ile yapılan büyüler daha fazla etkin ve hızlı işleyen bir yapıya sahiptir.
Müşteri Yorumları

Vefk Nasıl Yazılır?

Vefk konusunda dikkat edilmelidir. Ebced hesabı olarak adlandırılan sembol ve rakamlar yapılan çizimlerin etrafına yazılarak vefk tılsımı hazırlanır. Vefk tılsım çeşididir ve kuranda yer alan bazı duaların belirli sembollere karşılık gelen şekillerinin kağıt üzerine yazılıp taşınması ile ekin olur. Bu işlemler alanına uzman olan medyum ve hocalar tarafından yapılmalıdır. Asla ama asla sıradan birisi veya duru gözü zayıf olan bir hocaya asla vefk tılsımı yazdırılmamalı. Çünkü vefk ilminde her duanın bir sembolü ve şekli vardır.

Vefk Büyüsü Hangi Alanlarda Kullanılır?

Vefk tılsımları ile yapılan büyülerin kullanım alanları genellikle aşk büyülerinin özel eşyasız yapımı sırasında kullanılır. Vefk büyüsü aşık olan kişilerin birbirlerine şefkat ve daha fazla bağlılık duymasını sağlar. Bunun yanı sıra muskaya benzer şekilde büyülerden ve kötü felaketlerden korunmak için de yazılır. Tek bir kişi için yazılabilen bu vefk tılsımları, bir ailenin tamamına zırh niyetine de yazılabilir.

Vefk Ne Zaman Etkin Olur?

Vefk ilminin etki süresi genel olarak iki hafta içindedir. Vefk tılsımı ile yapılan büyüler genel olarak iki hafta içinde etkin olmaya başlar ve normal muskalardan daha da etkin bir yapısı vardır. Vefk ilmi doğa üstü varlıklar ile etkileşim kuran sembol ve rakamları barındırmasından kaynaklı olarak tüm perdeleri yırtar ve koruyucu bir cin ile etkileşim kurulmasını sağlar. Olası bir yanlış vefk yapımı kötü sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle vefk ilmine hakim olunması gereklidir.