Cin Musallatı Hakkında Tüm Merak Ettikleriniz 1

Cin Musallatı Hakkında Tüm Merak Ettikleriniz

Müşteri Yorumları

Dinimize göre cinler akıl, idrak ve bilinç sahibi olan varlıklardır. Bundan ötürü tıpkı insanlar gibi kendi kararlarını verebilmekte, iyi ile kötü davranmak arasında tercihte bulunabilmektedir. İnsanlara musallat olan kötü niyetli cinlerin varlığı kuşku götürmez bir gerçek. İşte cin musallatı hakkında tüm merak ettikleriniz

Cin Musallatının Belirtileri Nelerdir?

Cin musallatıyla alakalı tespitlerin tıpkı hastalıklarda olduğu gibi erken teşhisi son derece önemlidir. Dolayısıyla cin musallatına ilişkin belirtilerin neler olduklarının bilinmesi hayati bir meseledir. Cin musallatı olan kişilerde gerek maddi gerek manevi gerekse de psikolojik ağır tahribatlar gözlemlenmektedir ve tahribat kişinin kendisine olduğu kadar çevresine de zarar vermektedir. Bu belirtilerin önceden fark edilip gerekli müdahalelerin yapılması hem o kişinin hem de çevresinin felakete sürüklenmesini engeller.

Bu belirtilere örnek vermek gerekirse; sürekli bir dalgınlık halinde olmak ve dikkat dağınıklığına sahip olmak, sürekli bir yalnız kalma isteğinin bulunması, tuvalet, banyo gibi yerlerde gereğinden fazla zaman geçirmek, karşı cinsle olan iletişimin zarar alması, eşlerin cinsel ve duygusal olarak birbirinden soğuması hatta nefret etmesi, evde durmak istememek ve uyurken sürekli kabus görmek, rüyalarda sürekli bir şekilde yabancılarla sohbet ettiğini görmek, sürekli bir yorgun ve halsiz hissetme durumu, sebebi bulunamayan bir baş ağrısı ve hastalıklar, sara krizine çok benzeyen nöbetler geçirmek, ibadet etmekten sakınmak ve dine uygun olmayan davranışlara yapmaya yönelik motivasyona sahip olmak. Bahsedilen bu tip belirtilerden üç tanesi veya daha fazlasına sahip olmak kişinin cin musallatına sahip olduğuna işaret edebilir.

Cin Sahiplenmesi Nedir ve Belirtileri Nelerdir?

Cinler genel olarak evlerin eşikleri, lavaboları, tuvaletleri ve banyolarında yaşamlarını sürdürmektedirler. Cinler insanlarla yaşadıkları gibi insanlarla karşılaşmaktan kaçınabilirler. Eğer kişi birlikte yaşadığı cinin dikkatini çekmiş ise o cin musallat olabilir ya da o kişiyi sahiplenebilir. Cinlerinde insanlar gibi erkek ve kadın olmak üzere cinsiyetleri olduğu için karşı cinsten insanları sahiplenebilmektedirler. Cinler, bekar insanları sahiplenebildiği kadar evli olan insanlarında sahiplenebilmektedirler. Cin sahiplenmesinin en kolay fark edilebilecek belirtileri ise evli kişinin eşinden soğuması ve hatta nefret etmesi ya da bekar kişinin karşı cinsle olan iletişiminin kopması ve ilişkilerine zarar gelmesidir.

Cinlerin İnsanlara Aşık Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Bir cin insanları sahiplenmeyle kalmaz daha da ileriye gidip onlara aşık olabilmektedir. Hatta bu cinle insan arasında bulunan bu aşk evlilikle sonuçlanabilmektedir. Ülkemizde bu vakalara pek çok örnekler bulunabilmekte ve zaten Türk korku filmi sektörü de bu konu üzerine yoğunlaşmaktadır. Bir cinin insana aşık olduğunun belirtileri ise açıktır. Rüyada ilişkiye girmek, eşler arasından ilişkiye zarar verecek tartışmaların alevlenmesi, tuvalet ve banyoda uzun süre geçirme isteği, özellikle banyo yaparken izleniyor olma hissi ve vücudunuza dokunuluyormuş gibi hissetmek bir cinin kişiye aşık olduğuna hüküm getirmemizi sağlayacak başat belirtilerdir.

2 cevaplar
 1. Leyla
  Leyla says:

  Slm
  2007 yılında bir hata yaptım henüz 9 yaşındaydım yanlışıkla kara büyü yaptım
  Üç harflileri üzerime çektim onlardan biri bana aşık olma ihtimaili var mı ?
  Alemette ki kapıyı açmış oldum.
  Bana sürekli görünüyorlar aşık cin bana musallat olmuş olabilir mi ?

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın