Aşık Etmek Amacıyla Yaptırılan Sabun Büyüsü Detayları 2

Aşık Etmek Amacıyla Yaptırılan Sabun Büyüsü Detayları

Müşteri Yorumları

Bir kara büyü çeşidi olarak sabu büyüsü birisine kesin bir biçimde zarar vermek amacıyla yapılabildiği kadar aşık etmek amacıyla da yapılabilen bir büyü türüdür. Sabun büyülerinin etkisi son derece güçlüdür, öyle ki insanı canından etme ihtimali bile olan bir kara büyüdür. Aynı zamanda söylendiği gibi zarar verme amacının dışına çıkarak ikinci neden olarak iki insanın birbirine bağlanması ve aşık olmasını sağlamak veya zaten var olan aşk bağının kuvvetlenmesini sağlamak içinde yapılabilen sabun büyüleri vardır.

Gerek zarar vermek için gerekse de aşık ettirmek için yapılan sabun büyülerine baktığınızda aralarında bulunan farkın yapılması gereken ayinler ve ritüeller açısından değişiklik gösterdiği görülebilir. Sabun büyüsü çok rağbet gören bir büyü türüdür çünkü hem yapımı kolaydır hem de maliyeti düşüktür. Bundan ötürü insanların çoğunluğu tarafından yapılmasına şaşılmamalıdır.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun büyüsü yapmak genellikle sıradan insanlar tarafından gerçekleştirilmemesi tavsiye edilen bir işlemdir. Çünkü konuyla alakalı gerekli ilim ve tecrübeye sahip olmayan kişiler tarafından yapılan sabun büyüsü istenmeyen sonuçlar doğurabilmektedir. Sabun büyüsünün genel uygulanışı 41 iğneyle gerçekleştirilmektedir.

Gerekli olan şeylerden birisi sabundur. Bu sabunun rengi, cinsi vs. önemli değildir. Sabunun temiz yani hiç kullanılmamış olması gerekmektedir. Sabun, üzerinde büyü yapılmak istenen kişiyi temsilen kullanılmalıdır. Bu sabun bir kap sıcak suyun içine atılmak suretiyle dinlendirme mertebesi adı verilen süreç başlatılmalıdır.

Sabun kaptaki sıcak suyun içindeyken büyü yapılacak kişinin adı 14 defa söylenmeli ve onun sureti akla getirilmelidir. Bu aşamada büyü yapılacak kişinin fotoğrafının olması daha faydalıdır. Büyü yapılacak kişinin adının söylendiği sırada aynı anda homurdanarak annesinin ismi de söylenmelidir.

Sabun büyüsünün başarılı olması ve tesirinin artması için o kişi ve çevresi hakkında ne kadar bilgi sahibi iseniz o kadar iyi olduğu söylenebilir. Bu işlemden sonra sabun suyun içerisinden çıkartılıp durulanır ve sertleşmesi beklenir. Sabun tamamıyla kurumadan önce büyü yapma aşamasına geçilmelidir. Eğer sabun büyü yapılmadan kurur ise büyü yapılamaz. Sabunun hafif yumuşak olması gereklidir ve bu kıvama geldikten sonra başka bir kalıp ile mayalama evresi 2 defa tekrar edilmelidir. Konuyla alakalı bir uzmana danışmanız tavsiye edilmektedir.

Sabun Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Sabun büyüsü yapılmış insanlarda nasıl belirtilerin oluştuğu az çok bilinmektedir. Bu belirtiler bir kişide sabun büyüsü olup olmadığına işaret edebilir. Ancak bu belirtilerin bir kişide olması o kişiye illa ki sabun büyüsü yapıldığı anlamına da gelmeyebilir.

Kişi, ilk olarak bir doktora danışmalıdır. Eğer doktor bu belirtilerin sebeplerini bulamıyor ve iyileştiremiyor ise böyle bir durumda sabun büyüsü konusunda uzmanlaşmış bir uzmana danışmak en doğru olandır.

Sabun büyüsü olan kişilerde, bir türlü uyuyamama, gözlerde az görme, ağırlık hissine sahip olma, gün içerisinde sık sık anlamsızca ağlama isteği, yerinden kalkmak istememek ve yerinden kalkmakta zorlanmak, gün içerisinde eller ve ayakların sürekli bir biçimde titremesi, fiziksel aktivite eksikliği, bunalma hissi, kavga çıkarmak için her konuşmada bir bahane arama, kişinin hatasını kabul etmeme konusunda ısrar etmesi ve isyankarlık gibi belirtiler gözlemlenmektedir.

1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın