Büyü Yapan Hocalar Hakkında Genel Bilgiler

Büyü Yapan Hocalar Hakkında Genel Bilgiler

Büyü Yapan Hocalar Hakkında Genel Bilgiler


Müşteri Yorumları
Büyü yapılması istendiğinde doğal olarak güvenilir bir hoca ile bu işlemler yapılmak isteniyor. Bu nedenle detaylı bir arama süreci başlıyor. Fakat bu hocalar veya medyum olarak da adlandırılan bu kişiler hakkında bilinmesi gereken önemli konular bulunmaktadır. Kimi zaman Şeyh olarak kendini tanıtan veya kimi zaman sadece medyum olduğunu söyleyen hocalar hakkında bilinmesi gereken en önemli konu aralarında sizleri dolandırmak isteyenlerin olacağıdır. Bu nedenle hoca seçiminde dikkat edilmesi ve bilinmesi gerekenler vardır.

Şifacı ve Mistiktirler

İdeal olan hocalar mistiktirler. Küçük yaşlarda çeşitli nedenlerden dolayı veya doğuştan gelen bir duru görü veya 3. dünya olarak adlandırılan evren ile bağları bulunur. Bu kişiler hissettikleri ve bildikleri ile sizleri şaşırtabilirler. Bu gayet normaldir. Çünkü sahip oldukları bu enerji onlara bahşedilmiştir. Doğal olarak sizleri de ilk gördüklerinde hisseder ve enerji seviyenizi tartarak bir fikir sunarlar. Bunun yanında direk olarak iletişime geçtikleri doğa üstü canlılar da bulunmaktadır. Bu ise kimi zaman onların tılsımıdır.

Bağlama Büyüsü Yapabilirler

Bağlama olarak adlandırılan aşk büyülerinin çoğunu yapabilirler. Çünkü çoğunu deme sebebimiz çoğu hocanın diğer şeytani büyülerden uzak duruyor olması yatıyor. Bu hocalar kendi duru görü, üçüncü göz ve şifa yetenekleri ile sadece önemli malzeme ve otlar ile büyü yapabilecekleri gibi birinci ağızdan ya da dolaylı olarak doğa üstü canlılar ile iletişim yoluyla da bu büyüleri yapabilirler. Fakat yine de kara büyü ile çoğu uğraşmazlar.

Kara Büyü Yapan Hocalar

Bazı hocalar hakkında bilinmesi gereken en önemli konu kara büyü yapıp yapmadıkları hakkında emin olmaktır. Bu hocalar kesin bir şekilde cinler il iletişim halindedirler. Ayrıca sahip oldukları bu yetkinliklerin getirdiği gerekliliklerden dolayı domuz, ölü hayvan ve kan gibi maddeler kullanırlar. Bu büyüleri her çeşit sebepten dolayı yapabilecekleri gibi etkisi de oldukça yüksek olur. Bu hocaların hüddam, hadim cinleri bulunur ve kimi zaman cin kabileleri ile iletişim ve senetli anlaşma yapmışlardır. Çoğu Arapça hatta cince bilir.