Yumurta Büyüsü Ne İçin ve Nasıl Yapılır? 1

Yumurta Büyüsü Ne İçin ve Nasıl Yapılır?

Müşteri Yorumları

Gerçeğe bakılırsa evde yapılan yumurta büyüsü kesin bir biçimde tutar diye kaide bulunmamaktadır. Kişi, kendi evinde bu büyüyü yapıyor ise nasıl yapıldığını ve nelerede dikkat etmesi gerektiğini bilmesi gereklidir. Yumurta büyüsü olarak bilinen ve adı üstünde yumurta kullanılarak yapılan bu büyü, iki sevgiliyi ayırmasını sağladığı gibi barıştırmak içinde yapılabilen bir büyü çeşididir.

Antik bilgeliğe sahip olan kişilerin bildiği gibi yumurta büyüsünün özü belirli bir dileğin gerçekleştirilmesini istemekten başka bir şey değildir. Tıpkı bağlama büyüsü ile aşk büyüsünde de olduğu üzere bir kadını ya da bir erkeği yumurta büyüsü aracılığı ile istenilen kişiye aşık etmek son derece kolay bir işlemdir. Yumurta büyüsü bahsedildiği gibi basit bir şekilde yapılan ve amaca kolayca ulaşılan bir büyü olsa da ulvi kuvvetlere temas edilerek ve onların yardımıyla yapıldığı için içerisinde tehlikeler barındırmaktadır. Bundan ötürü yumurta büyüsünü evde yapmak yerine konunun uzmanı olan bir medyuma danışmak en doğrusudur.

Yumurta Büyüsü Nedir, Ne için Yapılır?

Yumurta büyüsü en basit anlamıyla dilek büyüsüdür. İnsanların çoğu yumurta büyüsünü duygusal ve romantik ilişkilere yönelik dileklerinin gerçekleşmesi için yapıyor olsada aslında etki alanı daha geniş bir büyü çeşididir. Her türlü dileğinizi yumurta büyüsü aracılığı ile basit ve kolay bir şekilde gerçekleştirme imkanı bulunmaktadır. Yumurta büyüsü aynı zamanda büyüler arasından en az maliyetle yapılan bir büyü çeşidi olduğu için insanlar genellikle ekonomik sebeplerden ötürü bu büyüyü yapmayı tercih etmesine şaşılmamalı.

Yumurta Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adım adım yumurta büyüsü nasıl yapılır? Bu soruya bir cevap verilmesi gereklidir. Her şeyden önce sahip olunması gereken malzemeler bilinmeli. Bu malzemeler marketten alabileceğimiz sıradan bir yumurta, sarı renge sahip boş bir kağıt ve isteğe bağlı olarak bir adet mumdur.

Bahsedilen malzemeler temin edildiyse ilk yapılması gereken iş samimi olmaktır. Öyle ki kişinin dileğinin gerçek olmasını yürekten, tüm samimiyetiyle istemesi gerekmektedir. Dileğiyle alakalı niyet ettikten ve bunu tüm yüreğiyle istedikten sonra tamamıyla dileğinin gerçekleşmesi için ona odaklanması gerekmektedir. Odaklanma işini yapmak için dileğin yüksek sesle sürekli bir şekilde söylenmesi ya da güçlü bir şekilde hissederek düşünmek yeterlidir. Yumurta büyüsünü yapmadan önce odaklanmak son derece önemlidir. Çünkü yumurta büyüsü, ulvi kuvvetlerin yardımı olmadan yapılamayan bir büyüdür ve tüm kalbiniz ile dileğinize odaklanmazsanız bu kuvvetlerin dikkatini çekemezsiniz.

Dikkat edilmesi gereken ikinci bir unsur ise loş bir ortama sahip olunmasıdır. Kavga gürültüden uzak, insanlardan uzak, yalnız kalınabilecek loş bir ortamda bu büyüyü yapmak başarı şansını arttırmaktadır. Işıkları kısma gibi bir imkan bulunmuyorsa ışıkları toptan kapatıp mum yakmak gerekli olan huzur sahibi mistik ortamı yaratmayı sağlayacaktır.

Yumurta Büyüsünün Yapılışı

Bahsedilen bütün şartlar gerçekleştirilmiş ise bulunulan ortamda kişinin kıbleye doğru dönmesi ve hafif bir ses tonuyla 17 defa “ulvi kuvvetler, beni hissedin ve bana yardım edin!” demesi gereklidir. Ulvi kuvvetlerle bağlantı sırasında bir ürperme yaşanabilir. Ürperme hissedildikten sonra yere sağı kağıt konmalı ve hafifçe çömelerek yumurta kırılıp içinin kağıdın üzerine akması sağlanmalıdır.

Bütün bu bahsedilenler sağ el ile yapılması, sol el o esnada kalbin üzerinde tutulmalıdır. Sağ elin işaret parmağı ile kağıdın üzerinde bulunan yumurta karıştırılmalı ve ardından üç defa “Hüddam Garaminar izniyle yaptığım bu tılsımın kalıcı olmasını temenni eder ve bu muazzam görevlinin buna muktedir olduğuna canı gönülden inanıyorum” denmelidir. Ardından kişinin gözlerini bir dakika boyunca kapatması ve dileğine odaklanması gereklidir.

Bu işlemlerden sonra kağıdın üzerinde bulunan yumurta kuruyana dek 24 saat beklenmeli ve kuruduktan sonra kare şekline gelecek biçimde iki defa katlanmalıdır. Bu kağıdı yatak odanızda yerden minimum 1 metre yukarıda bulunan bir yerde 7 gün bekletilmeli ve 7. günün sonunda yaşanılan yere en fazla 200 metre uzaklıkta bir yere toprağa 10 cm kadar çukur kazıp içine gömülmelidir. Bu işlemde bittikten sonra yumurta büyüsü tamamlanmış olur.

1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın