Canbar Büyüsü Hakkında Tüm Bilgiler

Canbar Büyüsü Hakkında Tüm Bilgiler

Canbar Büyüsü Hakkında Tüm Bilgiler


Müşteri Yorumları
Büyü çeşitleri arasında aşk büyüleri kategorisinde olan büyülerin arasından en tesirli olan büyü çeşidi canbar büyüsüdür. Bu büyü birini kendine aşık etmek veya ayrılık aşamasında olan evli çiftlerin eski dönemlerde olduğu gibi birbirlerine karşı sevgi beslemesini sağlar. Canbar büyüsü yaptırma oldukça popüler hale gelmekle beraber yapılma sebebi güzel bir amaç için olmasından dolayı anlaşılabilir bir eylemdir.

Nasıl Hazırlanır?

Hazırlık aşamasında kullanılan malzemenin temeli geyik derisidir. Uzak doğu ve Orta Asya ülkelerinde sıklıkla yapılan bu büyü çeşidi doğal olarak bölgede en çok yaygın olan hayvanın parçalarından yapılıyor. Eski zamanlarda bölgemizde bazen yapılan ama adı bile bilinmeyen bu eski büyü çeşidi, şu an canbar büyüsü olarak adlandırılıyor ve sıklıkla yaptırılıyor. Bir geyik postu alınır ve değişik sihirli şekil ve dualar post üzerine yazılarak büyü tamamlanır.

Büyü Etki ve Belirtileri Nasıldır?

Aşık etme büyülerinden en zorlu ve en etkilisidir. Büyünün yapıldığı kişi kesin olarak bu büyüden haberdar değildir ve de olamaz. Çünkü canbar büyüsü fiziksel olarak bir etkide çok her olumsuzlukta kişinin olumlu düşünmesini sağlamak için yapılıyor. Canbar büyüsü yapılmış kişi karşısında büyüyü yapmış kişiye bedensel olarak aşık olmaz. Sadece o kişinin her hatasında empati kurar ve sorunlara gayet hoşgörülü bir şekilde yaklaşır. Yani fiziksel bir etki söz konusu değildir. Bu büyünün etkisi yüksek olmakla beraber tesirinden kurtulmak da oldukça zor bir süreci gerektirir.

Etki Süresi Ve Seviyesi

Canbar büyüsünün de diğer büyü çeşitlerinde olduğu gibi inanç konusu oldukça önemli. Tesir etmesi için büyü yaptıran kişinin bu büyünün olacağı konusunda emin ve öz güvene sahip olması gerekir. Kişi bu büyünün tutacağına inanmalıdır. Bu şekilde bir inanç, 1 veya 2 hafta içinde canbar büyüsünün istenilen kişi üzerinde tesir etmesini sağlayacaktır. Kesin olarak herhangi bir şeytani varlık ya da haram bir malzeme kullanılmamakla beraber aile yaşamını diri tutmak ve kişinin sevdiğine kavuşmak için yapılması sebebi ile yapılan bir büyü çeşididir.