İdrar ile Büyü Bozma

İdrar ile Büyü Bozma

İdrar ile büyü bozma çok etkili bir yöntemdir. Büyü yapılan kişi ilk önce büyü yapıldığını anlamaz. Ama zaman geçtikçe içinde inanılmaz bir sıkıntı olmaya başlar. Ve hayatında hiçbir şey yolunda gitmemeye başlar. Bazı olağanüstü olaylar daha doğrusu paranormal olaylar meydana gelir. Böyle belirtiler yaşayan bir kişinin kendisine büyü yapıldığından şüphelenmesi gerekir. Bu tür büyüler idrar ile bozulabilir.

Bir kişi kendi üzerinde büyü olduğunu düşünüyorsa uzman bir medyuma başvurması uygun olacaktır. Büyünün kötü etkisinden kurtulmak için bozulması gerekir. Eğer büyü bozdurulmazsa, kişiyi tehlikeli psikolojik sorunlara iter. Kişi işin içinden çıkamaz. Bazı kötü niyetli kişiler çok etkili büyüler yaptırıp zarar vermek isterler. Bu büyüler cinlerle yapılan ve bozulması zor olan büyülerdir. Zor büyülerin çözümünde idrar etkili bir malzeme olmaktadır.

İdrarla Hangi Büyüler Bozulur?

Büyülerin bazıları idrar kullanılarak bozulmaktadır. İdrar ile büyü bozma en etkili yöntemlerden biridir. İdrar cinler üzerinde etkilidir. Bazı kişilere musallat olan cinleri uzaklaştırmak için idrar kullanılmaktadır. Bilindiği gibi yol kenarına idrarını yapmak, ağaç kovuklarına idrar yapmak, iyi değildir. Çünkü buralarda cinler yaşayabilir. İdrar böyle durumda cinin musallat olmasına neden olmaktadır. Diğer yandan musallat olan cinin gönderilmesinde idrar kullanılabilmektedir. Buradan da anlaşılacağı gibi, idrar ile büyü yapmak herhangi bir kişinin yapacağı bir iş değildir. Aşağıda idrarla hangi büyülerin bozulabileceği sıralanmıştır. Bu işlemleri uzman bir medyumun hazırlayacağı tılsım eşliğinde yapmak gerekir. Tek başına işe yaramaz, hatta yukarıda denildiği gibi sıkıntılara neden olabilir.

  1. Eşler arasında sorun olabilir. Bu sorun bilinmeyen bir sebeptense kötü biri büyü yapmış olabilir. Büyü ihtimali varsa, idrarın eğişe sürülmesi gerekir. Böylece büyü bozulmuş olur.
  2. Kısmet bağlamak için idrar kullanılabilir. Ayrıca iki kişinin bağlanma büyüsünü çözmek için idrar kullanılabilir. Bunun için kişinin kendi idrarı ile banyo yapması lazımdır. Bu yöntemde suyun içine idrar karıştırıp, bu su ile banyo yapmak gerekir.
  3. Üzerinde büyü olduğuna inanan kişi, idrar ile büyü bozmak için idrarını içebilir. Bu çok iğrenç gelebilir. Ama büyüyü bozmak için etkili bir yöntemdir. Kola veya meyve suyuna idrar karıştırıp içmek daha kolay olacaktır.
  4. Bazı kişiler idrar yapılmaması için, bazı kişilere büyü yapmaktadır. Bu büyü, idrarı bağlamak büyüsü olarak bilinen bir büyüdür. Büyü yapıldıktan sonra, idrar yapamayan kişi çok büyük acılar çeker. Büyü yapılacak kişinin bastığı yerden bir avuç toprak alınır. Koyun bağırsağı bulunur. Ve toprak koyun bağırsağının içine yerleştirilir. Daha sonra şifreli bir dua okunur ve koyun bağırsağına üflenir. Tütsülü yerde dualar okunur. Büyü yapılacak kişinin ismi söylenir. Duayı okuyan sidiğini bağladım der. Bunun sonucunda büyü yapılan idrarını yapamaz ve büyük sıkıntılar ve acılar çeker. Bu büyüyü bozmanın tek çaresi büyü yapılan kişinin idrarının kullanılmasıdır.

Büyüler tılsımlarla yani bir nevi şifrelerle yapılmaktadır. Şifrelerle yapılan büyüleri şifrelerle bozmak mümkündür. İdrar ile büyü bozma, şifrelemeyi etkisiz hale getirmektir. Bu yüzden, büyü bozmada idrar malzemesi çok etkilidir. Ayrıca, idrarla yapılan büyüyü bozmak için, dua yazdırmak ve okumak gerekir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın