Ayırma Büyüsü Hakkında Tüm Bilgiler

Ayırma büyüsü, sevgilileri veya evli karı kocayı birbirinden ayırmak için geçmişten günümüze en çok kullanılan ve rağbet gören kara büyü uygulamaları arasında yer almaktadır. Günümüzden çok eski dönemlerde ve medeniyetlerde bile uygulanan bu manevi ritüeller sayesinde nice bitmez denilen aşklar son bulmuş nice ayrılamayız diyen sevgililer arkasına bile dönüp bakmadan kaçıp gitmiştir. Bu derece tesiri kuvvetli ve yıkıcı etkileri bulunan ayırma büyülerinin sayısı oldukça fazladır. Ancak sadece aralarından birkaçının gerçek anlamda başarılı bir etki yarattığı bilinmektedir. Bu yüzden ayırma büyüleri, manevi ilimlerde başarılı olan, nefesi kuvvetli medyum hocalar veya büyücüler tarafından yapıldığında maksimum tesir göstermektedir. Ancak bunun dışında iki kişiyi ayırmak isteyen kişiler de büyü ritüellerini uygulayarak soğutma büyüsü yapabilir ve iki seven kişinin arasına nifak tohumları ekebilir.

Ayırma Büyüsü Nedir?

Son dönemde internet kullanımının da yaygınlaşmasıyla birlikte pek çok kişi web dünyasında ayırma büyülerini araştırmaya başlamıştır. Eskiden gizli saklı metinlerde yer alan ve sadece belirli kişilerin erişebildiği bu tür kara büyü ve manevi ritüeller, günümüzde internet sayesinde isteyen ve araştırma yapan herkesin ulaşabileceği konular haline gelmiştir. Adından da anlaşılacağı üzere ayırma büyüsü nedir sorusunun yanıtı; iki sevgiliyi veya karı kocayı birbirinden uzaklaştıran, birbirleri arasındaki bağları ortadan kaldıran manevi uygulamadır. Ayırma büyüsü, tam da ritüelde belirtildiği şekilde manevi alanda uygulandığı takdirde etkisini kısa sürede gösteren büyüdür ve şunların ayrılmasında etkili sonuçlar ortaya koymaktadır:

 • Birbirini çok seven sevgililer,
 • Yeni veya uzun süre evli kalmış karı kocalar,
 • Çiçeği burnunda aşıklar,
 • İlişkide bir tarafın ayrılmak istemesine rağmen ikna olmayan çiftler,
 • Birinin sahip olduğu mal, mülk, araba ve miras hakkı gibi konular,
 • İçki, kumar, seks ve zina düşkünlüğü gibi bağımlılıklar

Görüldüğü üzere geçmişten günümüze gelen ayırma büyüsü, sadece evli veya aşk yaşayan çiftler için icra edilen manevi bir ritüel değildir. Bu büyüler aynı zamanda çok bağlı olduğu ve üzerinde hakkı olduğu düşündüğü mallarla bunların sahiplerini ayırmak için de kara büyü olarak kullanılan yöntemlerdir. Ancak günümüzde en çok evli karı kocanın ayrılması için soğutma ve eş ayırma büyüleri uygulanmaktadır.

Ayırma Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Her kara büyü çeşidinde olduğu gibi ayırma büyüsünün de birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Ayırma büyüleri uzaktan veya yakından yapılabilir. Yine benzer şekilde çok eski medeniyetlerde farklı kültürler hakim olduğu için her medeniyetin karanlık tarihine etki etmiş ve kültürler üzerinde tesiri bulunmuş farklı ayırma büyüleri bulunmaktadır. Günümüzde en çok icra edilen eş ayırma büyüleri, Anadolu uygarlıklarından kalma kadim manevi ritüellerdir. Bunun yanı sıra havas ve ledün ilimleriyle yakından ilgilenen kişilerin de yakından bileceği üzere pek çok ayırma büyüsü çeşidi bulunmaktadır. En etkili sonucu veren ayırma büyüsü çeşitlerinden bazıları şunlardır:

 • Evliliklerde kadınları soğutma büyüsü
 • Karı koca ayıran karabiber büyüsü
 • Evli çiftleri kavga ettiren büyü
 • Sevgilileri birbirinden soğutan büyü
 • Nişan attıran ayrılık büyüsü
 • Sevgilileri ayırma büyüsü
 • Uzaktan yapılan ayırma büyüsü
 • Resimle ayırma büyüsü

Ayırma Büyüsü Ne Zaman Yapılmalıdır?

Büyü istenilen her an yapılabilir. Genellikle kesin olarak mutsuz olan sevgililerin ayrılması için gerçekleştirilir. İstenilen her sebeple bir medyuma başvurulabilir ancak kesin bir neden sunmazsanız birçok medyum büyü yapmak istemeyecektir. Gerçekten mutsuz olan ve ayrılmalarının daha iyi olacağını düşündüğünüz sevgililer varsa bu büyü yardımıyla ayrılmaları kolaylaşacaktır. Bu büyü hem kendiniz için yapılabilir hem de başkaları üzerinde de uygulanabilmektedir. Profesyonel olarak bu konuda hizmet vermekteyiz ve her konuda sorunlarınızı çözüme ulaştırmaya çalışmaktayız. Bize ulaşarak problemlerinizin en kısa yoldan çözüme ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

En İyi Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kara büyüler arasında geniş bir yer kaplayan ayırma büyülerinin yapılışı da merak edilmektedir. Özellikle sevgiliden ayırma büyüsü yapmak isteyenler, kara büyü kitaplarında ve havas ilimlerindeki en etkili ayırma büyüsünü yapmayı amaçlamaktadır. Bu büyüler arasında en iyi olarak lanse edilebilecek büyü uygulamaları birden fazladır. Ancak bu tür manevi uygulamalar, medyum desteği olmadan yapılması sakıncalı ve tehlikeli büyülerdir. Fakat evde kendi başınıza yapabileceğiniz en iyi ayırma büyülerinden birinin yapılışı şu şekildedir:

 • Bir makas alın ve sessiz, karanlık bir odaya geçin.
 • Yüzünüzü kuzeye dönün ve 21 kere gözünüz kapalı biçimde şu tılsımlı sözleri söyleyin: “Ya Hüddam Garaminar, kapına geldim senin, ayır kalpleri artık, bana itaat günü.”
 • İçinizden ayrılmalarını istediğiniz evli çiftlerin veya sevgililerin yüzünü gözünüzde canlandırın.
 • Yere oturun ve makası dizlerinizin arasına koyun.
 • Medyum hocanın verdiği tılsımlı sözleri okumaya devam edin.
 • Bu ritüelin ardından büyünün etkileri 2 hafta içinde kendini gösterecektir.

Eşten Ayırma Büyüsü Yapılışı

Karı kocaya yapılan ayırma büyüleri de etkili sonuçlar ortaya koymaktadır. Eşten ayırma büyüsü yapılırken tılsımlı sözlerin okunmasına çok dikkat edilmelidir. Genellikle uzaktan yapılan ayırma büyülerinin en etkilisi olarak bilinen bu soğutma büyüsünde, karı kocaya ait resim veya fotoğraf bulundurulmalıdır. Büyünün ritüeli şu şekilde uygulanır:

 • Ayırmak istediğiniz evli çiftin fotoğrafını alın.
 • Medyum hocalar tarafından hazırlanan şu tılsımlı sözcükleri fotoğrafın üzerine 21 kere okuyun.
 • “Ey Hüddam Garaminar, amacım malum zaten, kapına geldim işte, çünkü ayırmak için en güçlü tılsım sende; senin tılsımın ile şimdiye dek binlerce hatta milyonlarcası, bu kapıdan ayrıldı, amacına ulaştı, gazelleri döküldü ve nihayet altınlar, gümüşe dönüşüverdi. Artık güç sendedir, yap yapacağın işi, çünkü gönlüm ondadır, onun kalbi de bana ram olursa bu yolda, ben de istediğimi elde eder sevinir ve kendimi avutur, bu sayede gülerim. Ağlamaktan ve dertten, acıdan ve kederden bıktım artık yeter ki sen bana yardım et ki bu faydasız gidişat, artık düzgün bir hayat haline gelsin Hüddam Garaminar Efendi.”
 • Karı koca soğutma büyüsü olarak bilinen bu ritüeli tamamladıktan sonra fotoğrafları ortadan kaldırın. En kısa sürede evli çiftler arasında ayrılık sinyalleri ortaya çıkacaktır.

Sevgiliden Soğutma Büyüsü Yapılışı

İnternet üzerinden yayılan kara büyüler, günümüzde tahmin edemeyeceğiniz kadar fazla kişi tarafından başarılı bir şekilde uygulanmakta ve etkili sonuçlar ortaya koymaktadır. Sevgiliden soğutma büyüleri de özellikle ilişkide ayrılmak isteyen bir taraf varsa, bağlı kalan diğer tarafın soğuması için yapılabileceği gibi çok seven iki aşığın ikisine birden de uygulanabilen kara büyülerdendir. Sevgilileri ayırmak ve bir daha barışma ihtimallerini ortadan kaldırmak için yapılan başarılı ayrılık büyüsü şu şekilde uygulanır:

 • Sevgilileri ayırmak için bir parça sarı renkli kadın saç teli ile kırmızı renkli ruj kullanılır.
 • Beyaz renkli bez parçasına, ayırmak istediğiniz çiftteki erkeğin adını yazın.
 • Bezin üzerine elinizdeki saç telini bırakın ve bu sırada şu tılsımlı sözleri söyleyin:
 • “Saç teli ile ruj birbirini bulsun, …. aşkından soğusun.”
 • Bu tılsımlı sözü 10 defa tekrar ettikten sonra büyü tamamlanmış sayılır.

Ayırma Büyüsü Belirtileri

Herhangi bir iki kişiyi ayırmak için yapılan büyülerde o kişiler üzerinde belirtiler oluşur.

Sevgililer bir kaç gün içerisinde birbirine olan hislerinden uzaklaşmaya başlar. 5-6 günün sonunda birlikte yaşama istekleri yok olur. 7. günün sonunda ayrılmak için düşünmeye başlarlar ve ardından 10. günde ayrılma kararı verirler. İkinci haftanın sonunda ilişki sonlanması tamamen kabul edilir ve üçüncü haftada ayrılmak için ellerinden geleni yaparlar. Sonuç olarak en geç 1 ay sonra kesin olarak ayrılırlar. Genellikle ayırma büyüsünün süreci bu şekildedir. Sevdiğin bir kişiyi başkasından ayırmak istiyorsan bu büyü sorunu ortadan kaldıracaktır.

Ayırma Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Ayırma büyüleri gerçekten etkili midir?

Ayırma büyüleri kadim geçmişi ile yüzyıllar boyunca sayısız kişi tarafından uygulanmış ve başarılı sonuçlar vermiş manevi uygulamalardır. Ritüeller doğru şekilde yapıldığında gerçek sonuçlar verir.

Ayırma büyüsü yapmak tehlikeli midir?

Sevenleri ayırma konusunda yapılan kara büyüler tehlikeli sonuçlar doğurabilir. En etkili sonuçlara ulaşabilmek ve manevi yönden zarar görmemek için alanında uzman medyumlara veya nefesi kuvvetli hocalara başvurmak faydalıdır.

Ayırma büyüsü evde yapılabilir mi?

Eşleri veya sevgilileri ayırmak için yapılan büyüler farklı ritüellere sahiptir. Bazı büyüler sadece medyumlar tarafından yapılırken bazıları evde kendi başınıza yapabileceğiniz şekilde hazırlanmış ritüellerden oluşmaktadır. Bu büyülerin evde yapılmasında bir sakınca yoktur.