Muskanın Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Müşteri Yorumları

Günlük hayatta sıklıkla tercih edilen ve bizleri kaza beladan koruyan tılsımlar olan muskalar en sık büyü yapılan araçlardır. Kişiler üzerinde etki yaratma amacı güden büyü çeşitlerinin kullanıldığı muskalarda en sıklıkla kullanılan büyü çeşidi bağlama ve soğutma amaçlı yapılanlardır.

Kişide Oluşan Yan Etkiler Nelerdir?

Muska içerisinde büyü olup olmadığı konusunda herhangi bir bilgi sahibi olmasanız bile kişiler üzerinde meydana gelen etkilerinden kaynaklı olarak bir muskada büyü olup olmadığı anlaşılır. Kişi genel olarak normal yaşantısında yaptıklarının tam tersi hareketler yapar ve normalde insanların uygulamayacağı davranışlar sergilerler.

Bu davranışların bir kısmı şunlardır:

 • İnsanlara bakış açıları değişir ve insanlara karşı kin ve öfke duyar
 • Yemek yeme alışkanlığında değişiklikler meydana gelir
 • Kişi ya çok ya da çok az yemek yemeğe başlar
 • Sürekli olarak agresif bir ruh hali hakimdir
 • Uyku problemleri yaşamaya başlar
 • Geceleri sıklıkla uykudan uyanır
 • Kimi zaman geceleri normalden farklı bir şekilde kendini bulur, ev içerisinde gezme hareketleri sergiler ve hayattan zevk almamaya başlar.

Bu çeşitlerin arasında birden çok madenin görüldüğü kişilerin üzerinde taşımış oldukları muskalarda büyü yapılmış olması muhtemeldir. Bu gibi durumlarda yetkili ve bilgili bir hoca tarafından destek alınabilir. Değerli ve alanında yetkinlik bahşeden bilgilere sahip olan ilimli hocalardan alınan desteklerin sonucunda bu gibi sorunların üstesinden hızlı bir şekilde gelebilme imkanı bulunuyor.

Sakıncaları Nelerdir?

Sakıncaları bakımından muskanın sürekli olarak kişi ile yan yana olması kaynaklıdır. Çünkü muskanın kişinin yakınında olması etkisi bakımından da değişikliklerin meydana gelmesine neden olur. Bu sayede kişinin üzerinde etki ve tepkisi de aynı oranda şiddetli olur. Kişi normal gündelik hayatından soyutlanır ve aile yaşantısından uzak durur. Çoğu zaman aile içinde tartışma ve diğer kötü olaylara sebebiyet verir. Bu nedenle muskaların yan etkisi görüldüğünde ilk önce bir hocaya daha sonra ise o muskadan kurtulma yolları araştırılmalıdır.

Nasıl Ortadan Kaldırılabilir?

Kişi üzerinde yan etkisi fark edilen muskaların direk olarak yakılması kesin olarak doğru değildir. İçerisinde çeşitli dua ve surelerin yazıyor olmasından kaynaklı olarak daha değişik yan etkilerin ortaya çıkmasına sebebiyet verebilir. Kişiler böyle durumlarda ilk olarak bir hocadan destek almalı. Bu kişinin hoca olması konusunda şart yoktur. Medyum olan kişilerde bu konu hakkında yeteri kadar bilgiye sahiptirler. Bu kişilerden de destek alınabilir. Muska ilk olarak dualar eşliğinde gerekli olduğu gibi açılır. Daha sonrasında ise ya yakılır ya da gömülerek etkisinin azaltılması sağlanır. Fakat kesin olarak etkisi yok olmaz. Bunun için zaman ve sabır gereklidir.

Destek Alınmalı Mıdır?

Muskalar yolu ile geçen büyüler genel olarak muska yapımında kullanılmış olan malzeme ve amaca bağlıdır. Bu nedenle medyum ya da hocalardan destek alınması gereklidir. Bu işlemlerin sonrasında ise gerekli görüldüğü taktirde psikolojik bir terapi alınabilir ve kişi en kısa süre içinde yapılmış olunan bu muskanın etkisinden kurtulabilir.

Muska Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Muskalar değerli tılsımlar olmalarından kaynaklı olarak her ortamda kullanılamazlar. Bunun yanında ek olarak her ortamda kullanıma uygun değillerdir. Hela veya diğer farklı alanlarda kullanılmaları kesin olarak tavsiye edilmez. Böyle ortamlardan uzak tutulmalıdır. Bu sayede olası sıkıntılar engellenmiş olur. Ek olarak büyü olduğu etkilerinden anlaşılan muskaların en kısa sürede kişiden uzak tutulması ve medyumlara danışılması gereklidir. Ama muskalar elbette ki kullanım açısından herhangi bir endişe yaratan özelliğe sahip değildirler.

1 cevap
 1. Ercan
  Ercan says:

  Merhaba,
  benim 2016 tatilin de memleket de yasadigim olayi anlatmak istiyorum ve yorumlarinizi ve bilgilerinizi umut ediyorum…
  Evli ve 3 erkek cocuk babasiyim, esim benden 9 yas daha genc olmasina rahmen evliligimiz 15 yil inis li cikis li da olsa gayet normal yürüyordu veya ben öyle saniyordum…taki rahmetli ninemin hayattayken boynuna taktigi muskayi odasinin duvarinda asili bulup kendime takana kadar. Takmamdan tahmin 1-2 saat sonra öyle vakti bana yorgunluk cöktügü icin bir üst katdaki dairenin yatak odasina uzanmak icin gectim ve kapiyi kapatdim, daire de benden baska kimse yok ve o muska bogazimda takili…tam uyumak üzereyken bir tokat yemis hissi ile sicradim ama gercek tokat dan pek farki yoktu, tabi ben bisey yokmus gibi aldirmadim ve devam uyukladim, derken bu defa sag elimin bas parmagimin ucunda disleri his edercesine isirildim, acisini bile hisettim…o an aklim basima geldi ve o muskayi boynumdan cikarip ilk duvardaki civiye astim ve bir daha elimi sürmedim… ama ne olduysa bundan sonra ne meslek ne aile ne sosyal hayatim cöküse basladi, taki su an tek basima issiz essiz evlatsiz kaldim… Allah Kerim`dir diyelim ama bu muska veya in cin mi bulasti bana acaba…ki diye takildim…sizce olabilirmi ki böyle olay…!!!???

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın