Papaz büyüsükadim büyü kitaplarında önemli bir yer tutmaktadır ve özellikle Anadolu’nun taşra kasabalarında çok eski yıllarda yaşamını sürdüren ilk Hristiyan kavimlerden yayılmıştır. Günümüze kadar uzanan papaz büyüsü kara büyüler arasında yer almakla birlikte, en çok korkulan ve etkisinin en pis şekilde ortaya çıktığı kapsamlı büyü ritüellerinden biridir. Erken dönem Hristiyanlık üzerinde etkilerini gösterdikten sonra, toplumdan gizlenen bu kara büyü, yapılması zor olduğu gibi bozulması da epey zorlayıcı kara büyülerdendir.  
Müşteri Yorumları
papaz büyüsü

Pek çok farklı amaçla yapılan papaz büyüsü günümüzde en çok evli çiftleri ayırmak, işinde ve kariyerinde başarılı olanların önüne taş koymak, hayatında her şeyi yolunda giden kişilerin ayağını kaydırmak için yapılmaktadır. Farklı amaçlarla insanın hayatını zindan edici özelliği bulunan papaz büyüsü bozma konusunda da mutlaka deneyimli ve nefesi kuvvetli hocalar olmadan başarılı olmanın neredeyse imkansız olduğu bir ruhani ritüeldir. Bu sebeple hem yapılışında hem de bozma uygulamaları sırasında mümkünse Havas ilimlerinde deneyimli ve kalp gözü açılmış medyum hocalardan yardım alınmalıdır.  

Papaz büyüsü eski orta çağ dönemlerinde pagan inancı ile ortaya çıkmış büyü çeşitlerindendir. Kara büyü çeşitleri arasında yer almakla beraber hakkında oldukça yaygın yanlış bilgilerin olduğu bir büyü çeşididir. Her medyum veya hocanın yapamayacağı bu büyü çeşidinin direk olarak papazlar ile yapıldığı da bilinen bir yanlıştır. Büyüler yapan kişiden değil kullanılan eşyalardan adlarını alırlar.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü kesin olarak adet kanı veya farklı bir maddenin kullanımını gerektirmez. Veya yanlış bilinen papaz kullanımını da ihtiyaç yoktur. Papazlara götürülen özel eşyalara dua edilmesi ile büyü olmaz. Papaz büyüsü oldukça keskin ve zorlu bir büyüdür. Herkesin yapamayacağı bir büyü ve tesirinin de çok yüksek olduğu bir büyüdür. Üstelik adını da papazlardan değil büyü sırasında süryanice ve ibranice dillerinin kullanımından kaynaklıdır. Cinler ile direk olarak etkileşime geçen medyumlar direk olarak cinler ile iletişime geçerek bu büyüyü yaparlar. Yani herhangi bir eşya ya da papaza ihtiyaç yoktur. Sadece inler ile iletişime geçebilen bir medyuma ihtiyaç vardır.

Temel Kullanım Amaçları Nelerdir?

Kullanım amacı aşık olduğu kişinin kendi yanında her türlü nedenden dolayı asla ayrılmaması içindir. Büyü yapılan kişi ne olursa olsun büyüyü yapanın dibinden ayrılmaz. Koşulu sevgi besler ve bu durumun gayet normal bir şey olduğunu çünkü aşık olduğunu düşünür. Fiziksel bir etkiden çok duygusal bir yoğunluk vardır. Yani büyüyü yapan kişinin dediği her şeye koşulsuz itaat etmek ve bağlanmak için büyüye maruz kalmışlar demektir.

papaz büyüsü nedir

Etkisi Nasıl Hissedilir?

Birine bu büyünün yapıldığının etkisi neredeyse hiç hissedilmez. Fiziksel olarak bir etkisinin olmamasından kaynaklı olarak kişi bu durumun oldukça normal olduğunu düşünür. Bu büyünün etkisi sadece kişinin bazen bir kukla gibi düşünüyor olmasından ve aniden kişisel özelliklerini yitirip başka birine yönelmesinden anlayabilirsiniz. Ailesine bağlı birinin aniden şaşması ve farklı yönelime koyulması papaz büyüsünden kaynaklı olabilir. Etkisinin geçmesi için zorlu bir dua zinciri kurulur ve etkisinin geçmesi için bayağı beklenmelidir.

Papaz Büyüsü Etki Süresi Ne Kadardır? 

Toplumlara en büyük korku veren kara büyü kitaplarının gizli büyüleri içinde yer alan papaz büyüsü, günümüzde internet çağıyla birlikte yeniden araştırılmaya ve uygulanmaya başlanmıştır. Kadim uygarlıkların kendilerine sakladıkları Havas ilminden kaynaklanan kökleriyle icra edilen bu kara büyünün etki süresi sonsuza kadar devam edebilmektedir. Eğer manevi alanda diğer boyuttakilerle iletişimi kuvvetli bir büyücü tarafından yapılmışsa bu büyünün bozulması neredeyse imkansız olup etkisinin kişiyle birlikte mezara kadar gittiğini söylemek mümkündür. Bu yüzden uygulamada pek çok kişi papaz büyüsü bozma duası aramakta ve derdine çare bulabilmek için oradan oraya savrulmaktadır.  

Kimler Papaz Büyüsü Yapabilir? 

Anadolu’nun en eski ve köklü manevi ritüelleri içinde kendine yer bulan ve taşrada yaşamını sürdürmüş yaşlı kişilerin hakkında pek çok söylenti ve efsane duydukları papaz büyüsü, esasında sanıldığı kadar gizemli değildir. Son yıllarda papaz büyüsü üzerine yapılan araştırmalarla birlikte bu büyünün ritüelleri geniş kitlelerde yankı bulmuştur. Papaz büyüsü ritüelleri başarılı bir şekilde uygulandığı takdirde, manevi alanda hiçbir yeteneği olmayan sıradan insanlar da bu büyüyü başarılı şekilde icra edebilmektedir. Ancak papaz büyüsünün her zaman korkulan tesirinin gerçekten kişileri etkisi altına alabilmesi için medyum hocalardan veya kara büyücülerden yardım alınmalıdır. Çünkü bu şekilde papaz büyüsünün en güçlü tesiri ortaya çıkarılabilir. 

Papaz Büyüsü Belirtileri Nelerdir? 

Manevi yönden kuvvetli güçlere sahip olan medyum hocaların büyük bir çoğunluğu kendilerine bu büyüyü yaptırmak için gelen kişilerin taleplerini geri çevirmektedir. Çünkü manevi anlamda da insanı yıpratan kara büyüler içinde yer almaktadır. Papaz büyüsünün kişi üzerindeki belirtilerini anlamak sanıldığı kadar zor değildir. Özellikle papaz büyüsü çiftleri ayırmak ya da kişinin başarılı ve mutlu giden yaşamını alt üst etmek için yaptırıldığında şu belirtileri ortaya çıkarmaktadır: 

  • Aşık çiftler arasında sebepsiz yere kavgaların çıkması ve soğukluğun girmesi, 
  • İşinde başarılı kişinin bir anda üst üste başarısızlıklar yaşaması, 
  • Ticari faaliyetler yapan kimsenin işlerinin aniden durması, 
  • Bolluk ve bereket içinde olan kişinin kısa bir süre içinde borçlarının artması, 
  • Evli çiftlerin arasındaki muhabbetin ve cinsel münasebetlerin kesilmesi, 

Görüldüğü üzere papaz büyüsünün etkileri kişilerin hayatında ani bir U dönüşü etkisi yaratmaktadır. Bu yüzden papaz büyüsünün tesirini tam olarak ortaya göstermeden ve kişilerin hayatını tam bir felakete sürüklemeden önce papaz büyüsünün bozulması gerekmektedir.  

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Papaz büyüsü yaptırmak isteyen kişiler Havas ve Ledün ilimlerinde bilgi sahibi değillerse, bu büyünün uygulamasında en doğru tercih olan medyum hocaları tercih etmelidir. Manevi alanda büyüklerinden el almış ve boyut dışındakilerle iletişimi kuvvetli olan medyum hocalar, papaz büyüsünü vekalet alıp yapabilmektedir. Papaz büyüsünün etki süresi içinde tam tesir gösterebilmesi için nefesi kuvvetli hocaların vefk ve benzeri tılsımlar hazırlaması gerekmektedir. Papaz büyüsü duası olarak halk arasında yaygın bir şekilde ifade edilen duaların gerçekten uzak etkisi olduğu bilinmediğinden, bu tür manevi konularda tekerleme gibi tekrarlara düşülmektedir. Ancak bunun yerine papaz büyüsünde medyumların bizzat kendi hazırladıkları tılsımları kullandıkları görülmektedir. Tüm bu materyallerin hepsi efsunlu olup ruhani boyutta bazı taşları yerinden oynatacak etkiye sahiptir. Böylelikle papaz büyüsünün uygulaması da başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş olmaktadır.  

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur? 

Papaz büyüsünün etkisini ve bazı önemli belirtilerini yaşayan kişiler, ister kendileri olsun ister sevdiklerine papaz büyüsü yapılmasından şüphelendikleri durumlar olsun, en doğru sonuçlara ulaşabilmek için manevi yönü gelişmiş kişilerin yardımına başvurmaları gerekir. İhtiyaç duyulan kudsi güçler ve manevi bilgeliklerin ışığında papaz büyüsü gibi çok ağır şartları bulunan kara büyüleri de bozmak mümkün olabilmektedir. Papaz büyüsü bozma duası hazırlamak için medyum hocalar öncelikle büyünün tesirini inceler ve kişiyi nasıl kurtarabileceklerini düşünür. Bunun ardından belirli ritüeller uygulanmaya başlar. Bu ritüeller 1 hafta ile 3 hafta arası tekrar edilir. Papaz büyüsünün tüm lanetli etkileri ortadan kaldırılıncaya kadar papaz büyüsünde takip edilen medyum hocanın dediklerine uyulması gerekir.  

Papaz Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular 

Papaz büyüsünü papazlar mı yapar? 

Halk arasında papaz büyüsü olarak adlandırılan kara büyü, Anadolu’daki erken dönem Hristiyan papazlardan kalma bir ritüel olduğu için bu şekilde adlandırılmaktadır. 

Papaz büyüsünün etkileri nelerdir? 

Pek çok farklı amaç için papaz büyüsü yaptırılabilmektedir. Genellikle eşleri ayırmak, başarılı insanları engellemek ve kişilerin sağlığı ile huzurunu bozarak ölüme terk edilmelerini sağlamak gibi hayati tehlike yaratan etkileri vardır. 

Papaz büyüsü evde yapılır mı? 

Evde yapılabilen büyü ritüelleri bulunmakla birlikte, gerçek anlamda papaz büyüsü yapabilmek için bu alanda deneyimli ve manevi yetenekleri olan kişilere vekalet verilmesi gerekir.