Kara büyü tam anlamıyla insanın kabusudur. Eğer kara büyü birine yapılırsa o kişi tamamen kontrolünü kaybeder, karar verme mekanizması yok olur. Dolayısıyla da kötü hareket ve davranışlara hatta intihara kadar kişi sürüklenebilir.
Müşteri Yorumları
Kara büyü en yıkıcı büyü yöntemidir. İnsanlar üzerinde felakete, ölümlere ve sağlık problemlerine yol açar.

Kötü cin veya iblis aracılığı ile insanlara zarar vermek için yapılan bir büyü türüdür. İyi ve masum büyüler arasında yer almaz aksine tamamen kötülük üzerine yapılan bir büyüdür. Farklı kötü güçler yardımı ile yapıldığı için bu büyüyü yaptıranlar tekrar tekrar düşünmelidir.

Kara Büyü Nasıl Yapılır?

Büyü büyü yapılacak olan kişiden uzakta yapılır ve bu büyüyü yapacak olan hocalar çok ileri düzeyde ilim sahibi kişilerden oluşup yeteneklerini kötüden yana kullanmayı seçenlerdir. Bu sebeple yapılmış olan bir kara büyüyü bozmak oldukça zordur. Kara büyünün de çeşitleri vardır. Örneğin bir insanı kendine aşık etmek için yapılan karar büyüler de vardır. Kara büyü yardımı ile hazırlanmış olan bağlama büyüsü en kuvvetli aşk büyüsü olarak geçer. Ama genellikle bu büyünün amacı birisine zarar vermektir. Kara büyünün bir çeşidi olan kara düğün büyüsü kişiyi kendinize aşık edip evlenmek için yapılır. Bu en kuvvetli evlilik büyüsüdür. Bu büyünün direkt kader ve duygular üzerinde etkisi vardır. Dolayısıyla büyü yapılan kişinin bir anda duyguları ve kaderi değişir. Bu büyüyü yapmak isteyen bir kişi sabah 3’te mezara gitmesi gerekmektedir. Sabah 3 olması çok önemli bir husustur. Bundaki hedef kara kuvvetlerin ışık kuvvetlerine üstünlük sağlamasıdır. Sabah 3 büyünün tesiri açısından en uygun saattir.

Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Kara büyüyü bozmak oldukça zor olduğu için kesinlikle bu işte uzman olan birinden yardım almanız gerekmektedir. Eğer bu konu hakkında bir şüpheniz varsa hemen bizimle iletişime geçin ve sorununuzu çözmek için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Uzman yardımı ile kara büyü bozmaya çalışırsanız başınıza daha büyük dertler açabilirsiniz.

Kara Büyü Çeşitleri

Voodoo büyüsü karşıdaki kişiye en büyük zararı verir hatta ölümcül sayılacak bir büyüdür.

Sabun büyüsü kişiye acı vermek için yapılan kara büyü çeşididir. Yine aynı amaçla kaşık büyüsü çiftleri ayırmak için yapılır. Kara büyü yaptırmak veya kara büyüyü bozdurmak isteyen kişiler en doğru yöntemle işlerini halletmek için bizimle iletişime geçebilirler.