Domuz Büyüsü Hakkında Tüm Bilgiler

Domuz Büyüsü Hakkında Tüm Bilgiler

Domuz Büyüsü Hakkında Tüm Bilgiler


Müşteri Yorumları
Büyüler içinde en tehlikeli büyülerden biri olarak bilinen domuz büyüsü oldukça zararlı bir büyüdür. Yapımına karar verilmeden önce kesin olarak etkin bir nedenin olmasını gerektirir. Bunun nedeni ise bu büyünün diğer büyülere oranla etkisinin kat ve kat daha fazla olmasıdır.
Müşteri Yorumları
Büyüde Kullanılan Malzemeler

Bilindiği üzere domuz İslam dininde yasaklı bir hayvandır. Sadece yemek değil dokunmak bile dini olarak sakıncalıdır. Domuzun kullanımı ise şu an ortaya çıkmış bir büyü değildir. Yıllar öncesinde ortaya çıkmış bir büyüdür. Eski dönemlerde İsrailoğulları’nın yaptığı büyülerin temelinde domuz yatardı. Bu büyüler zamanla farklı yapılara bürünse bile temelinde aynıdır.

Büyünün İçeriği ve Çeşitleri

Domuz kullanılan büyülerin hepsine domuz büyüsü denmez. Domuz büyüsünün temelinde domuzun en pis alanları kullanılır. İlk öncelikle domuz yağı alınır ve büyüyü yapmak istediğiniz kişinin eşyasına sürülür. Ayrıca bunun yanında domuz kafası haşlanarak ayin yapılır. Hatta kimi zaman olağanüstü canlıya hediye olarak Müslüman olduğunu kanıtlar fakat sırf bu yardımı için domuz yediğini göstererek dininden feragat ettiğini gösterir. Bu şekilde kesin olarak cin ile iletişime geçilir. Cin ile iletişim sırasında olası bir aksiliğin yaşanmaması için tılsımlar yapılır ve o şekilde büyünün yapımı başlar. Bu cin çoğunlukla ifrit kabilesinden olur ve yıllarca belki binlerce yıl büyünün yapıldığı kişi ve o kişinin soyuna musallat olur. Bu büyü genel olarak evli çiftleri ayırmak veya kin güdülen bir sülaleyi yada aileyi helak etmek için yapılır.

Büyü Sonrası Süreç Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Domuz büyüsünün temel farkı direk olarak cin ile iletişime geçmek denilebilir. Bunun nedeni ise büyüyü yaptıran kişinin kendi hayatından feragat ettiği bir şeyin var oluşudur. Bu nedenlerden dolayı cin direk olarak iletişime geçer ve hızlı bir şekilde istenilen her ne varsa bu olağan üstü canlı ile gerçeğe dönüşür. Fakat bilinmesi gereken en önemli konu bu büyü sonrasında cinin sizden büyü karşılığında hayatınıza dair bir bedel isteyecek olmasıdır. Bu bedel herhangi bir şey olabilir.