Büyü Nasıl Yapılır?

Büyü Nasıl Yapılır?

Büyü Nasıl Yapılır?


Müşteri Yorumları

Bir diğer adı sihir olarak adlandırılan ezoterik ilim alanıdır büyü. Büyüyü en başarılı şekilde uygulayan medyum ve büyü yapan kişilerdir. Büyüyü doğanın en etkili güçlerini kullanarak dünyayı, çevremizi ve insanları etki altına alıyoruz. Büyü yaptırmak istiyorsanız bu işi ustalarına bırakmanız gerekir aksi taktir de daha büyük sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Büyü dünyanın her tarafında yapılmaktadır. Kültürlere göre yapılış yöntemleri farklılık gösterse de genel olarak fazla farkı yoktur. Dünyanın enerjisi kullanılarak sihirleri hazırlıyoruz ve oluşturduğumuz sihir kişilerin üzerinde bir etki yaratır. Büyüye ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Büyü Yapılışı

Büyü evrensel enerji kaynakları yardımı ile gerçekleştirilir. Bunların başında da ateş, su, toprak ve hava gelir. Evde basitçe yapılan büyülerde vardır ama bunlar haricinde hocalar tarafından yapılan profesyonel sihirlerde vardır. Büyünün amacına ulaşması için kesinlikle bu işte usta olan bir kişi tarafından yapılmalıdır. Büyünün herhangi bir fiziksel etkisi yoktur. Ulvi kaynaklar yardımı ile yani cinlerin devreye sokularak yapılıyor. Evde yapabileceğiniz bir örnek vermek gerekirse;

Bunun için 2 adet tahta kaşığı alıp bir tanesinin içine isminizi kırmızı keçeli kalemle yazın ve ikinci kaşığın içine de size aşık olmasını dilediğiniz insanın ismini aynı şekilde yazın. Ardından iki kaşığı birbirine bakacak şekilde birleştirin ve beyaz bir bezle kaşığın saplarından bağlayın. Son olarak bu kaşıkları bir toprağa gömerek içinizden niyetinizi söyleyin. Böylelikle büyü tamamlanacak. Evde yapılan bu tür basit büyüler 3 hafta içerisinde sonucu gösterir.

Büyü Belirtileri

En çok rastlanılan büyü belirtileri;

Büyü yapılmış olan bir kimse hiç bir zaman rahat bir uyku uyuyamaz. Geceleri yataklarında sürekli dönüp dururlar. Çok net bir şekilde konuşmalarında bozukluk meydana gelir. Yalnızlık duyguları aşırı derecede artar ve hayattan zevk almamaya başlarlar ve git gide içine kapanıp toplumdan kendilerini soyutlarlar. Fiziksel olarak hep bir yorgunluk ve aşırı uyku durumları oluşur. Çabuk sinirlenirler ve yanlış anlamalar oldukça çoğalır.

Eğer bu belirtiler sizde de mevcutsa vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Büyü Çeşitleri

İnsanlar üzerine yapılan birçok çeşitte büyü vardır. Aşk büyüsü eş veya sevgiliyi kendinize bağlamanız için yapılır. Bağlama büyüsü genellikle evli çiftlerin yakınlaşması için uygulanır. Papaz büyüsü hem aşık edip hem de bağlanması için yapılır. Kara büyü bir düşmana zarar vermek için yapılır. Boşanma büyüsü evli kişilerin herhangi bir sorun yaşamadan boşanmaları için yapılır.