Büyü İle İlgili Genel Bilgiler

Büyü İle İlgili Genel Bilgiler

Büyü İle İlgili Genel Bilgiler


Müşteri Yorumları

Büyü yaptırmak tarih öncesi dönemlere dayanır. Birçok hoca ve medyum tarafından yapılan büyülerin insan hayatını kolaylaştıran özelliği bulunmaktadır. Olması insan başına zor olan olaylarda yardımcı bir araç olma özelliği taşımaktadır. Bilindiği gibi birçok kişinin yaptığı muskalar bile bir büyüdür. Fakat birini etkilemek için değil, büyülerden etkilenmemek için yapılırlar.

Çok Eski Dönemlere Dayanır

Büyüler eski çağda hatta insanlığın ilk zamanlarında bile yapılmıştır. Kullanılan malzemelerin çoğunlukla doğadan elde ediliyor olmasından dolayı kolaylıkla yapılabilir.

İnsan Eşyası Kullanılıyor!

Büyü yapımı sırasında amaca bağlı olarak büyü yapılan kişinin bir eşyasının büyü sırasında kullanımı gereklidir. Bu gereklilik kan ile karşılanabileceği gibi sadece 1 tel saç bile olabilir. Hatta bazen tek bir resim bile yeterli oluyor. Sadece malzeme olarak gerekli olan büyü yapılacak olan kişiye ait özel bir eşyanın var olmasıdır. Bu şekilde büyü direk olarak o kişiye tesir eder.

Her Hoca ve Medyum Büyü Yapamaz

Alanında uzman olan kişiler ve gerçek duru gözüne sahip kişiler cinler ve diğer ruhani varlıklar ile iletişim kurabilir. Büyü yapımı sırasında genel olarak bilinen bilgi duru gözü kuvvetli kişilerin bu büyü işlemleri ile uğraştığıdır. Büyü işlemleri sırasında bu hocalar direk olarak bu canlılar ile iletişim kurabileceği gibi diğer çeşitli yollarla da bu iletişim kurabilir. Bu da genel bir bilgidir.

Büyünün Etkisi Yıllarca Sürebilir

Büyü hakkına genel bir bilgi olan yılarca etkisinin devam edebilecek olmasıdır. Çeşitli tılsım büyülerinden kaynaklı olarak büyü etkisi kırılabilir. Fakat asla bu etki yok olmaz.. Kırılan bu etki eninde sonunda ortaya çıkar. İnsan etrafında aurası olan bir varlıktır. Bu aura yok oldu mu bu etki başlar. Aura muska büyüleri ve tılsımlar ile tekrar inşa edilebilir. Yani genel olarak bilinen sadece istenileni birisine dikta etmek üzerine olan genel büyü anlayışı bu amacının yanında olası büyülere karşı koruma amaçlı da yapılabilir. Bu türde yapılan büyüler en çok yapılan büyüler arasında yer almaktadır.