Aşk Büyüsü Hakkında Tüm Bilgiler
Aşk Büyüsü Hakkında Tüm Bilgiler

Aşk Büyüsü Hakkında Tüm Bilgiler

Aşk büyüsü, Dünya’nın dört bir yanında yüzyıllar boyunca yapılan ve günümüzde hala yapılmaya devam edilen ritüelleri, sevenlerin kavuşması ve birbirine bağlanması için yapılan manevi uygulamalardır. Havas ve ledün ilimlerinin en çok bilinen ve en çok başvurulan ruhani uygulamaları olan aşk büyülerinin de çeşitliliği çok fazladır. Özellikle binlerce yıllık kadim tarihi boyunca sayısız medeniyetin beşiği olmuş, sayısız kültürün ocağı haline gelmiş Anadolu’da birbirinden farklı aşk büyülerinin de uygulamaya geçirildiği bilinmektedir. Günümüzde hala Anadolu’nun taşra bölgelerinde kadim büyü kitaplarının en çok okunan sayfaları aşk büyüleriyle doludur. En etkili aşk büyüsü yapabilmek için manevi alanda tecrübeli kişilerin yardımına da ihtiyaç duyulabilmektedir.

Müşteri Yorumları

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kadim büyü kitaplarında yoğun ilgi gören aşk büyüleri yüzyıllar boyunca uygulanmış, bilenler tarafından bilmeyenlere aktarılarak nesilden nesle geçmiş ruhani ritüellerden oluşmaktadır. Her ne kadar farklı şekillerde icra edilmiş olsalar da aşk büyüsü belirtileri ortaktır. Aşk büyüsü yapılışı bakımından farklı yöntemler, teknikler, malzemeler ve ruhani deneyim gerektirebilir. Bu yüzden en etkili aşk büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu alanda yani Havas ilimlerinde tecrübe sahibi, nefesi kuvvetli ve öbür boyuttakilerle iletişim kurabilen medyum hocalardan destek almalıdır.

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Her ne kadar aşk büyüsü yapanlar genel olarak büyüklerinden el almış ruhani yeteneklere sahip kişiler olsalar da isteyenler de uygulama yaparak aşk büyüsünü gerçeğe dönüştürebilmektedir. Kadim büyü kitaplarının uygulamalarına günümüz internet çağında ulaşabilmek eskisi kadar zor değildir. Eskiden 40 kapı gezmeniz gerekirken şimdi kapsamlı bir araştırma yaparak internet dünyasında aşk büyüsü çeşitleri arasından en etkili ve evde kendi başınıza da yapabileceğiniz aşk büyülerine ulaşabilirsiniz. En etkili aşk büyülerinden evde kendi başınıza korkmadan uygulayabileceğiniz manevi ritüellerden bazıları yazımızın devamında açık bir şekilde anlatılmaktadır.

En İyi Aşk Büyüsü Ritüeli Nasıl Yapılır?

Anadolu’da yüzyıllar boyunca sayısız kavmin ve kültürün elinden çıkan aşk büyüleri, nesilden nesle aktarılarak günümüzde internet çağı ile birlikte yeniden gün yüzüne çıkabilmiştir. En etkili aşk büyüsü ritüeli yapabilmek için tek bir büyüye odaklanmamak gerekmektedir. Çünkü hangi büyünün hangi kişi üzerinde nasıl bir etki yapabileceğini önceden kestirmek zordur. Medyum hocalar bile hakkında fazla bilgisi olmayan kişileri doğrudan etkisi altında alabilecek kadim aşk büyülerini yaparken çok zorlanmaktadır. Bu yüzden deneye deneye en etkili ve iyi aşk büyüsünü bulabilirsiniz. Manevi alanda bağlamak istediğiniz kişinin hangi büyüden ne şekilde etkilendiğini bu şekilde görebilirsiniz. Ancak genel anlamda özellikle son 250 yıl içinde en çok etki gösteren aşk büyüleri Havas ilimlerinde de medyum hocaların ezbere bildiği manevi ritüellerden oluşmaktadır. Bu ritüellerden bazılarının yapılışına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Nohutla Aşk Büyüsü Ritüeli Nasıl Yapılır?

Son yıllarda ledün ilimleriyle yakından ilgilenen ruhani kişiliklerin en sık uyguladığı bağlama ve aşk büyülerinin başında nohutla yapılan aşk büyüsü gelmektedir. Aşk büyüsü nohut tanesi ile yapıldığında efsanevi bir etki göstererek kişileri birbirine hem kalben, hem zihnen hem de cinsel yönden adeta düğümlemektedir. Nohutla aşk büyüsü yapılırken şu ritüeller uygulanmaktadır:

 • Öncelikle 2 adet nohut, bir su bardağı sıcak su ve cezve hazırlayın.
 • Cezvenin içine nohutları koyun ve bu sırada 3 defa aşık olsun diyin.
 • Cezveye sıcak su ilave ederek nohutları 5 dakika boyunca kısıt ateşte bekletin.
 • Haşlanan nohut tanelerini aşık olmasını istediğiniz kişiye yedirin.
 • Nohut yendikten sonra anında bağlama büyüsü etkilerini göstermeye başlar.

Erkeklere Etki Eden Aşk Büyüsü Ritüeli

Özellikle kolay aşık olmayacağı düşünülen erkekler de aşk büyüsü ritüeli ile şaşılacak biçimde etki altına alınabilmektedir. Haftada bir kere uygulanması gereken erkeklere etki eden aşk büyüsü çeşitlerinden biri olan bu manevi ritüeller genellikle medyum hocalar tarafından yapılmaktadır. Aşk büyüsü fiyatları konusunda farklı spekülasyonlar olsa da büyünün tesirine göre sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Papaz büyüsü ve sabun büyüsü de erkeklere sık sık uygulanan aşk büyülerindendir. Havas ilminde uzman olan ve boyutlar ötesi iletişimi kuvvetli medyum hocaların yardımıyla yapılan bu büyülerde ritüel sırasında genellikle resim, tırnak, saç teli ve benzeri kişisel ekipmanlar kullanılmaktadır.

En Hızlı Aşk Büyüsü Ritüeli Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü etkileri, büyü yaptıran veya yapmak isteyen kişiler tarafından sabırsızlıkla takip edilen bir husustur. Sevdiğine bağlanmak ve hayallerindeki mutlu hayatı artık bir an önce gerçeğe dönüştürmek isteyen kişiler, en hızlı tesir eden aşk büyüsü ritüelini yapmak istemektedir. Bu ritüelin uygulanışı, manevi yönden şu adımların izlenmesini gerektirir:

 • İki temiz kağıdın birine aşık etmek istediğinizin ismini diğerine kendi isminizi yazın.
 • İki adet kırmızı renkte mum alın.
 • Mumlara sevdiğinizi aşık edebilmek için dualar okuyun.
 • Mumların birinde kendi kağıdınızı diğerinde de aşk büyüsü yaptığınız kişinin kağıdını yakın.
 • Kağıtların küllerini deniz kıyısına giderek denize serpin.

Ritüel çok hızlı etki gösterir. Uygulamadan sonra 3 gün içinde sonuç verir. En hızlı tesirini gösteren aşk büyülerinden biri olduğu için Anadolu’da en yaygın olan bağlama büyüsü ritüellerindendir. Yaptıran kişiler de nefesi kuvvetli hocaları seçerse sonuçtan daha memnun olurlar.

Uzaktan Yapılan Aşk Büyüsü Ritüeli

Aşıkların arasına uzak mesafe girdiğinde yapılması gereken manevi uygulamalar biraz daha farklılaşmaktadır. Çünkü Havas ilimlerine göre kişinin devamlı yakınında olan ve onunla göz temasına ya da iletişime geçebilecek kişilerin çok daha çabuk aşık olması mümkündür. Ancak uzakta ve devamlı iletişimde kalmakta zorluk çekilen kişilerin bağlanması için farklı tekniklerin uygulanması gerekmektedir. Bu tür uzaktan yapılan aşk büyüsü tarifi için büyüyü yapmak ya da yaptırmak isteyenlerin şu manevi uygulamalara dikkat etmesinde fayda vardır:

 • Piyasada satışı yapılan aşk enerjisi veren taşlardan satın alınması veya herhangi bir doğal ortamdan bu taşların temin edilmesi gerekmektedir. Medyum hocalarda zaten bu tür Havas ilmiyle alakalı tüm ekipmanlar bulunmaktadır.
 • Taşların doğal ve hakiki olması, uzaktan yapılan aşk büyüsünün etkisini kuvvetlendirdiği için çok önemlidir.
 • Bu taşlar gece vakti mümkünse sabahın ilk ışıklarından önceki zamana kadar aşk sözcükleri ve tılsımlı sözler ile okunup üflenir.
 • Taşarın okuması bittikten sonra ve aşık etmek istenen kişiye dair bağlama dilekleri verildikten sonra taşlar pencerenin önüne konulur. Sabah gün doğmanda önce taşları o şekilde bırakıp uyunur.
 • Sabah güneşin ilk ışıklarıyla birlikte enerjiler alevlenir ve taşın üzerine okunan tılsımlı sözler harekete geçerek karşı tarafa gider.
 • Aynı gün içinde aşık olması istenen kişi bu duyguların tesiri altında kalacaktır.

İletişim kurma şansınız varsa o gün içinde gün boyu aşık etmek istediğiniz kişiye gününün nasıl geçtiğini ve neler hissettiğini sık sık sorarak büyünün tesirinin ne kadar kuvvetli olduğunu görebilirsiniz. Taşın seçiminde hata yaparsanız ve hakiki taş yerine sahte enerji taşlarından temin ederseniz bu aşk büyüsünün başarılı geçme olasılığını düşürecektir. Ayrıca yanlış taş seçerseniz de aşık etmek istediğiniz kişinin daha kötü hisler veya aksilikler yaşamasına sebep olabilir, görünmez kazaları onun üzerine istemeden de olsa çağırabilme riskiniz bulunmaktadır. Ayrıca olası aşk büyüsü bozma durumuyla karşılaştığınızda da bu taşları kullanmanız gerekeceği için büyü etkisini gösterdikten sonra bile taşlar asla rast gele atılmamalı daima saklanmalıdır.

Anında Kabul Olan Aşk Duası Ritüeli

En hızlı şekilde aşk büyüsünü uygulamak isteyen kişilerin tercihi de anında kabul olan aşk büyüsü duası ritüelidir. Bu duanın başarılı sonuç vermesi için yapılması gerekenler oldukça basittir. Bir kişiyi hızlı bir şekilde kendine aşık etmek isteyen kişinin 5 gün boyunca yatmadan önce şu duayı okuyup uyuması tavsiye edilir:

 • “Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni ve li tusnea ala ayni İz temşi uhtüke fetekulü helş edüllüküm ala men yekfülühü fe raca’nake ila ümmike key tekarra aynüha ve la tahzenve katelte nefsen fe necceynake minel ğammi ve fetennake fütuna Yühibbunehüm kehubbillah, Vellzine amenu eşeddü hubben lillah Züyyine lin nasi hubbüş şehevati minen nisai vel benine vel kanatiyril mükantarati minez zehebi vel fiddati vel haylil müsevvemeti vel hars, zalike metaul hayatid dünya, vallahü indehu husnül meab kiramen katibine ya’lemune ma yafalun Allahümme heyyic kalbi ve akli fülan ala hubbi fülaneh.”

Aşk Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Aşk büyüsü yapmak için medyuma gitmek şart mıdır?

Evde kendi başınıza yapabileceğiniz aşk büyüleriyle etkili sonuçlar alabilseniz de kesin başarı için tecrübeli medyumlardan destek alınmalıdır.

Aşk büyüsü zararlı mıdır?

Aşk ve bağlama büyüleri her ne kadar masum duygularla yapılsa da çoğu zaman kişilerin hayatını olumsuz etkileyebilecek sorunları ortaya çıkarabilir.

Aşk büyüsü etkisini ne zaman gösterir?

Aşk büyüsü çeşitleri oldukça fazladır. Bu yüzden her büyünün tesir etme süresi farklı olabilir.