Osmanlı Saraylarının en meşhur büyüleri nedir, nasıl yapılır diye yıllarca bu konuyu araştıran hocalarımızın bulduklarına inanamayacaksınız. Oldukça kalıcı büyüler yapan Osmanlı Sarayı sihircileri hakkında bilmek isteyeceğiniz bütün ayrıntıları sizlerle paylaşabiliriz. En özel büyülerin, muskaların ve de sihirli duaların, uygulamaların nasıl yapıldığına dair bütün akılcı çözümleri bizlerden temin edebilirsiniz.

En kullanışlı büyülerin ne kadar süreyle tuttuğunu da öğrenebileceğiniz tek yer biziz. Bizim sihir dolu uygulamalarımızın bir kısmı Osmanlı saraylarında zamanında uygulanmış olan büyülü ve de sihirli uygulamalara dayanıyor.
Müşteri Yorumları
Osmanlı’da Şans Açma Büyüsü

Osmanlı’da yapılan ve de saltanat yarışlarında sıkça işe yaradığı söylentileri hala kulaktan kulağa taşınan şans açma büyüsünü sizin istediğiniz şekilde uygulayabiliriz. Şansınızı açmak ve de tabiri caizse; her olayda dört ayaküstüne düşmek istiyorsanız bu tarz bir büyü sizin işinize yarayabilir. Hayatta her daim şanssız olduğuna inana bir kişinin kolayca şansının açılmasına vesile olan bu büyünün yapımı da oldukça sıradandır.

Şans büyüsünü bu kadar ayrıcalıklı yapan şey ise; ilim ve de söylenecek tılsımlı sözlerdir. Hocalarımızın sizin şansınızı açmak ya da yakınınızın ters giden şansını yaver gitmesine katkıda bulunmak için yaptıkları büyüler, sizlere hayatınızın çok farklı yerlerinde büyük kapılar açarak, kısmetinizin önünü açacaktır.

Osmanlı’nın Fetih Büyüsü

Fetih edilecek toprakların kötü enerjiden temizlenmesi amacı ile Osmanlı sihircileri, hocaları; fetih büyüsü adını verdikleri bir takım uygulamalara rağbet ederlerdi. Fetih büyüsü denilen büyünün etki alanını sizler kendinize göre belirleyebilirsiniz. Bu hakka sahip olduğunuz içinde; fetih büyüsünü sadece toprakları kazanmak için değil, istediğiniz iş pozisyonuna yükselmek için ya da istediğiniz eve sahip olabilmek için yaptırabilirsiniz.

Osmanlı’ Da Yapılan Kara Büyüler

Osmanlı tarihinde çok fazla büyü yapıldığı kanaati uzmanların en çok tartıştığı şeylerden birisi. Ancak gelmiş geçmiş en etkisi yüksek büyü Osmanlı kara büyüsüdür. Bu kara büyünün inceliklerine erişmeniz ve de çıkarlarınız doğrultusunda kullanmanız için size yardım etmeye hazırız. Osmanlılar tarafından, çok fazla kullanılmış olan büyü yöntemlerini, günümüze uyarlayarak sizlere sunuyoruz. O tarihlerde tercih edilen büyü çeşitlerinin şu an da sizlere yararlı olabileceğine inanmalı ve de verdiği sonuçlara şaşırmamalısınız.