Bağlama Büyüsü Hakkında Tüm Bilgiler

Bağlama Büyüsü Hakkında Tüm Bilgiler

Bağlama Büyüsü Hakkında Tüm Bilgiler


Müşteri Yorumları
Bağlama büyüsüKadim büyü kitaplarında en çok yer edinen ve geçmişten günümüze büyük ilgi görmüştür ve çiftler arasında zamanla ortaya çıkan soğuklukların ortadan kalkması ve iki kişinin gönül bağı kurmasında etkilidir. Eşler arasında muhabbeti ve yakınlığı artıran bağlama büyüleri, sadece evli çiftlere uygulanan bir manevi ritüel değildir. Bağlama büyüsü çeşitlerine göre sevgililere ve hatta platonik aşıklara bile uygulanabilmektedir. Ancak her manevi ritüelde olduğu gibi bağlama büyülerini aktif hale getirerek yaşama tesir etmesini sağlamak için de birtakım ruhani uygulamaların başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekmektedir.  

Bağlama Büyüsü Nedir? Bağlama Büyüsü Nasıl Tespit Edilir? 

Genelde uzun süre evli olan kişiler belli bir zaman sonra problemler karşılaşırlar bunun için bu büyü ilk tercihiniz olacaktır. Evine gelmeyen bir koca veya kadını kendinize ve evinize bağlamak için yaptıracağınız bu büyü sayesinde hayatınız daha güzel olacaktır.

Bağlama Büyüsü Nedir? 

Adından da anlaşılacağı üzere bağlama büyüsü, iki kişi arasındaki muhabbet ve gönül bağlarını güçlendiren, çifti birbirine bağlayan ve yakınlaştıran bir manevi uygulamadır. Havas ve ledün ilimlerinde kendine çokça yer bulan bağlama büyüleri, özellikle Anadolu’nun kadim uygarlıklarından kalan gelenekler içinde de yer almaktadır. Bugünkü örf ve adetlerimizde de bağlama büyülerinden kalan bazı batıl inanışları da görmek mümkündür. Ancak tam anlamıyla işleyen ve insanlar üzerinde tesir gösteren bir bağlama büyüsü yapabilmek için, büyü kitaplarından ve nefesi kuvvetli medyum hocalardan destek alınması faydalı olacaktır.  

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir? 

Havas ilimlerinden alışık olduğumuz pek çok büyü çeşidinde olduğu gibi bağlama büyülerinde de çeşitler bulunmaktadır. Sevgilileri veya birbirini tanımayan kişileri bile bir ömür boyu asla ayrılmayacak şekilde birbirine yakınlaştıran, eşler arasındaki muhabbeti ve cinsel çekilimi artıran bağlama büyüsü çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar arasında en popüleri resimle bağlama büyüsü olup, diğer bağlama büyüsü çeşitlerinden bazıları şunlardır: 

 • Kırmızı mumla yapılan bağlama büyüsü 
 • Kaşıkla yapılan bağlama büyüsü 
 • Nohut tanesiyle yapılan bağlama büyüsü 
 • Sabunla yapılan bağlama büyüsü 
 • Eşleri bağlama büyüsü 
 • Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü 
 • Kocayı bağlama büyüsü 
 • Gece yapılan bağlama büyüsü 
 • Adet kanıyla yapılan bağlama büyüsü 
 • Deve derisiyle yapılan bağlama büyüsü 

Bağlama Büyüsünü Kimler Yapar? 

Bağlama büyüsü kadim gelenekten günümüze kadar sirayet etmiş manevi ritüeller ve uygulamalardan oluşmaktadır. Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen herkes bu alanda havas ilimleriyle ilgilenen kişilerin yardımına başvurabilir. Havas ilimleri ya da ledün ilimleri, ruhani alanda bizim boyutumuz dışındaki varlıklardan destek alınarak yapılan veya yaptırılan işleri kapsamaktadır. Bu yüzden farklı boyuttaki varlıklarla iletişime geçme becerisine doğuştan sahip veya sonradan kazanmış olan medyum hocalar, bağlama büyüsünü başarılı şekilde gerçekleştirebilmektedir. Anadolu kasabalarındaki kara büyücüler ve kadim büyü kitaplarına sahip olan yaşlı kişiler de zaman zaman bağlama büyüsü yapmalarıyla ünlenmiştir. Tüm bunların dışında isteyen kişiler kendi başlarına da ruhani ritüeller uygulayarak bağlama büyüsünü gerçekleştirebilirler.  

Bağlama Büyüsü Ne Zaman Etki Gösterir? 

Bağlama büyüsünün pek çok farklı çeşidi bulunmaktadır. Özellikle iç Anadolu’daki köy ve kasabalarda sık görmeye alışkın olduğumuz bağlama ve aşıkları bir araya getirme büyüleri, uygulama biçimine göre birbirinden farklı tesirlere ve etki süresine sahiptir. En güçlü bağlama büyülerinden biri olarak kabul edilen manevi ritüeller arasında kadının adet kanı ile yapılan bağlama büyüsü gelmektedir. Örnek olarak bağlama büyüsü regl kanı ile yapıldığında çok hızlı şekilde etki göstermektedir. Bu büyünün uygulamasını başarılı bir şekilde ve hatta medyum desteği ile gerçekleştiren kişiler, 3 gün içinde istedikleri sonuçlara ulaşabilmeyi kendi gözleriyle test edebilmektedir. Bunun dışındaki bağlama büyülerinde ortalama 1 haftadan 3 haftaya kadar değişen sürelerde bağlama büyülerinin tesir edip etkisini göstermeye başladığı bilinmektedir.  

Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü ak büyüler arasında yer alır ve iyi niyetli büyü olarak bilinir.

Genellikle aile içi problemleri gidermek, ailedeki kopuklukları yok etmek için uygulanan büyüdür.

Ancak iyi niyetli bir büyü olsa da yine de işinde uzman kişiler yardımı ile yapılmalıdır. Aksi taktir de kötü sonuçlar ortaya çıkabilmektedir.

Bu büyü sayesinde aralarına soğukluk girmiş eşlerin sorunu çözülebilir. Aynı zamanda bu büyü ebeveynler ve çocuklar içinde yapılabilmektedir.

Bağlama Büyüsü Bozma

Sizin bilginiz dışında farklı insanlar tarafında yaptırılmaya uygun bir büyü olan bağlama büyüsünün bozma işlemi bu konuda uzman bir medyum tarafından yaptırılmalıdır. İhtiyacınız olan her türlü deneyime sahip olan firmamız sayesinde sorun yaşamadan bağlama büyüsü bozma işlemi için hizmet vermekteyiz. İstediğiniz her zaman diliminde üzerinizde bir büyü etkisi var mı öğrenebilirsiniz ve ardından büyü bozma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bağlama büyüsünün yapılışı kadar bozulması da zor bir iştir. Bozulduktan sonra hiç bir şey olmamış gibi hayatınıza devam edebilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir? 

Birbirinden farklı bağlama büyüleri olsa da kadim büyü kitaplarında yer alan ifadelere ve ledün ilmine göre tüm büyüler, insanlar üzerinde aynı veya aşağı yukarı benzer belirtileri ortaya çıkarmaktadır. Dolayısıyla bir kişinin gerek yaşam tarzına gerek düşüncelerine gerekse de hal ve hareketlerine dikkat ederek bağlama büyüsü etkisi altında olup olmadığı kolaylıkla tespit edilebilmektedir. Ancak bu şüphelerden emin olabilmek ve kesin hükme varabilmek için yine de nefesi kuvvetli olduğu bilinen ve öteki boyuttakilerle iletişime geçebilen medyum hocalardan yardım almak faydalıdır. Konumuza geri dönecek olursak, bağlama büyüsü belirtilerinin kadınlar ve erkekler üzerinde farklılık gösterebileceği unutulmamalıdır. Aynı zamanda büyünün kuvvetine ve kim tarafından yapıldığına göre de belirtilerde farklılık görülebilmektedir.  

Eğer Havas ilimlerinde deneyimli ve elinde kadim büyü kitapları bulunan kimseler, başkası adına bağlama büyüsü gerçekleştirirse bu büyünün tesiri çok gizli kalmaktadır. Dışarıdan anlaşılması oldukça zordur ve hatta büyünün etkisinde olan kişi bir kez olsun aklına büyülendiğine dair şüphe getiremez. Bu tür tehlikeli ve kuvvetli bağlama büyüleri çok nadir olarak yapılır ve bağlama büyüsü bozma ritüelleri olmadan kesinlikle kişinin eski hayatına dönüş yapabilmesi mümkün değildir. Bu tür zor yapılan efsanevi aşık etme büyülerinin dışında sık rastladığımız bağlama büyüsünün insanlar üzerindeki belli başlı etkileri ve belirtileri şunlardır: 

 • Bağlama büyüsü etkisi altında kalan kişi, büyüyle bağlandığı kişiyi hayatının aşkı olarak görür ve onun mutluluğu için her şeyi yapmaya hazırdır.  
 • Büyü tesirinde olan kişi kendi zararına olacağını bile bile aşık olduğu ve bağlandığı kişinin mutluluğu için ömrünü heba edecek konuma düşebilir.  
 • Kendi mutluluğundan çok bağlandığı kişinin mutluluğu ve huzuru için çalışır. 
 • Gece rüyalarında bağlandığı kişiyi görür, gündüz uyandığında ilk olarak onu görmek ister.  
 • Bağlandığı kişiden çok ağır hakaretler işitse ve hatta ruhsal – fiziksel şiddet görse bile onun haklı olduğunu düşünür ve ondan asla vazgeçemez. 
 • Bağlama büyüsü etkisindeki kişi, yeri geldiğinde çok değer verdiği kendi anne babasını ve evlatlarını hiçe sayarak bağlandığı kişinin mutluluğuna çaba sarf eder. Kendi de dahil diğer tüm kişiler önemsizdir.  

Bağlama Büyüsü Etkisi Nasıl Tespit Edilir? 

Büyünün her türlüsünü tespit etmede en etkili ve güvenilir yöntemler doğal olarak bu manevi konuları yakından anlayan ve kalp gözü açık kişilerin yardımına başvurmaktan geçmektedir. Medyum hoca olarak bilinen halk arasında sık sık ziyaret edilen bu kadim kişiler, doğuştan sahip oldukları yetenekler veya büyüklerinden almış olduğu el ile insanların yararına hizmette bulunmaktadır. Bağlama büyüsü belirtileri görülmeye başladığı andan itibaren kişilerin ister kendileri isterse de sevdikleri için en doğru kararı verebilmesi adına medyum hocalara başvurmasında yarar vardır.  

Bağlama büyüsünün tespitinde medyum hocalar bazı belirtileri göz önünde bulundururlar. Ancak medyum hocaların emin olabilmeleri için kendi yöntemlerini de kullanması kimi durumlarda gerekebilmektedir. Netice itibarıyla manevi alanda deneyimli ve güçlü nefese sahip olan hocalar, bağlama büyüsünün etkisini tek bakışta fark edebilir ve duruma göre kişinin yapması gereken işlemleri ona buyruk verebilmektedir. Öte yandan kişinin kendi başına bağlama büyüsü yapılıp yapılmadığını tespit edebilmesi için de bazı kriterlere ve belirtilere dikkat etmesi faydalı olacaktır.  

Bağlama Büyüsü Duaları Nelerdir? 

Bağlama büyülerinin yapılışı çok masum duygular ve gerçek sevgilerle kaynaklanabilir. Sevdiğine bir türlü kavuşamayan aşıklar zaman zaman bağlama büyülerine ve dini anlamda karşılığı bulunan dualara başvurabilmektedir. Bağlama büyüsü duaları denilince akla ilk gelen dini ritüel ve okumalar bulunmaktadır. Ancak bu duaların ne amaçla okunduğu da önemlidir. Gönülden gelen saf dualarla sevdiğini kendine bağlamak ve mutlu mesut bir yaşantı kurmak isteyen kişilerin, medyum ve nefesi kuvvetli hocalardan vefk ya da dualar alması faydalı sonuçlar vermektedir. Bunun dışındaki bağlama büyüsü dualarına pek itibar edilmemsinde fayda vardır. Çünkü genellikle İslami kaynaklarla karıştırılmaya çalışan kara büyüler, zaman zaman ters tepebilmekte ve kişinin hiç istemediği sonuçları doğurabilmektedir.  

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?  

Bağlama büyüsünün etkisi çoğu zaman insanın hayatını zindan edebilecek seviyeye gelebilir. Özellikle aşıkların kendi hayatlarında fark etmedikleri ancak dışarıdan aile büyüklerinin yaptıkları uyarıları ve tehlikeleri görmezden geldikleri durumlarda iş işten geçmeden önce bağlama büyüsü bozma ritüellerinin yapılması gerekebilmektedir. Bağlama büyüsünün bozumunda iki farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki vefk ve benzeri ledün ilmi ritüelleri ile büyü bozulması bir diğeri de ayrılık büyüsü yapılarak büyünün tesirini tersine çevirmektir. 

 

Bağlama Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular 

Bağlama büyüleri gerçekten sonuç verir mi? 

Havas ilimlerinin en çok ilgi gören manevi uygulamalarının arasında halk arasında bağlama büyüsü adı verilen ritüeller yer almaktadır. Bu büyüler doğru şekilde icra edildiğinde çok etkili sonuçlar verir. 

Bağlama büyüsü zararlı mıdır? 

Çok samimi ve içten gelen masum duygularla yapılmış olsa bile, bir kişinin istemsiz olarak manevi dünyasının etki altına alınmasını sağladığı için bağlama büyüleri çoğu zaman olumsuz durumlar yaratabilir.  

Bağlama büyüsünü kimler yapar? 

Halk arasında medyum hoca olarak da bilinen, manevi alanda deneyimli kişilerin en çok yaptığı uygulamalar bağlama büyüleridir.