Soğutma Büyüsü nedir, nasıl yapılır, en iyi soğutma büyüsü yapan medyum ve medyumlara hemen büyü yaptır, büyü yaptır da 7-24 büyü yaptırabilirsiniz, Büyü yaptır, Bağlama Büyüsü, Ayırma Büyüsü, Domuz Büyüsü, Kara büyü, Aşk büyüsü, soğutma Büyüsü, Geri getirme Büyüsü, Evlilik büyüsü, Sevgi büyüsü, En iyi medyum ve medyumlar Büyü yaptır da. Büyü bozma, büyü nasıl bozulur, büyücü hoca, hocalara büyü yaptır, Büyü bozan hoca, en yakın büyücü

Soğutma büyüsü nedir Nasıl yapılır?

Soğutma büyüsü nedir Nasıl yapılır? Soğutma Büyüsü yaptırmak için en iyi büyü yapan medyumlara 7/24 Büyü yaptırabilirsiniz. Büyü Yapan medyuma ulaşmak için hemen medyum numarasından arayın soğutma büyüsü yaptırın.

Soğutma büyüsü yüzyıllardan beri uygulanan ve günümüze kadar gelmiştir ve pek çok kişinin araştırdığı manevi uygulamalar arasında yer almaktadır. Havas ilimleri ve ledün ritüelleriyle yakından ilgilenen kişilerin takip ettiği ayırma ve soğutma büyüleri etkilerini kısa sürede göstererek sevgilileri, aşıkları, karı kocayı ayıran en önemli kara büyü uygulamalarıdır. Genellikle manevi ilimlerde deneyimli olan ve farklı boyutlardaki varlıklarla iletişim kurabilen medyumlar ile nefesi kuvvetli hocalar tarafından yapılan ayırma büyüleri, farklı uygulanış biçimleriyle ev ortamında da yapılabilmektedir. Siz de ayırmak istediğiniz kişileri birbirinden koparmak veya peşinizi bırakmasını istediğiniz seveninizi başınızdan def edebilmek için soğutma büyüsü çeşitlerini kullanabilirsiniz. 

Teknolojinin ve iletişim çağının gelişimine rağmen insan ile beraber var olmuş olan bazı gelenekler ve yöntemler hala daha yaşatılmaktadır. Büyü yaşatılan bu manevi geleneklerin başında geliyor. Birçok insan farkında olmasa da hayatımızda büyük bir yere sahip olan büyü ile ilgili asırlardır farklı yorumlar ve tanımlar yapılmıştır. Bu büyülerin insan hayatı üzerindeki etkileri zaman içinde kanıtlanmış olan ve hala daha kullanılmaya devam eden çeşitleri vardır. İşte bu büyülerin en güçlülerinden birisi olan soğutma büyüsü günümüzün en çok kullanılan büyülerinden birisidir.

Büyü Neden Yapılır?

Büyülerin yapılma nedenleri birbirinden farklı olabilir. Kimisi istediği bir durumun sonuçlanması için kimisi de istenmeyen bir sonucun ortaya çıkması için büyü yaptırabilir. İşte sizin için en güvenilir ve güçlü büyüleri yaptıran firmamız da bu konuda uzman olan insanlar ve medyumlar ile çalışıyoruz. İnsanlar soğutma büyüsü yaptırma amacı ile rahatlıkla bizi tercih edebilir.

Büyü Yapmanın Tehlikeleri

Soğutma büyüsü birçok insanın da bildiği üzere kişileri veya çiftleri birbirinden ayırmak için yapılan büyülerden birisidir. Çok güçlü bir büyü olan bu soğutma büyüsü birbirini çok seven çiftlerin arasını dahi çok kısa sürede açabilir ve ayrılmalarını sağlayabilir. Örneğin beraberliklerinden hoşnut olmadığınız ve ayrılmalarını istediğiniz insanların ayrılması için firmamıza gelerek bu büyüyü rahatlıkla yaptırabilir ve istediğiniz sonuç ile karşılaşabilirsiniz.

Günümüzde bu iş ile ilgilenen birçok sahte ve bilgisiz güruh vardır. Ancak bilinmesi gereken bir şey vardır ki o da büyü yapmak oldukça güç bir faaliyettir. Hem yapan hem de yaptıran için çok tehlikeli sonuçları olabilen büyülerin uzman olan kişiler tarafından yapılması her zaman için yararınıza olacaktır. Çünkü aksi taktirde istediğiniz sonuçtan çok daha farklı ve tehlikeli sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz.

Soğutma Büyüsü Nedir?

Ayırma büyüsü olarak da adlandırılan soğutma büyüsü büyü aleminin en güçlü büyülerinden birisidir. Soğutma büyüsünün temel amacı birbiri ile iyi geçinen ve beraberlik içinde olan çiftlerin ayrılmasıdır. Ayırmak istenilen insanın eşyaları üzerine yapılan bu büyü sayesinde birbirlerine deliler gibi aşık olan insanların da beraberliklerine bir son verebilirsiniz.

Ancak bu büyünün yapılması için oldukça güçlü ve alanında uzman olup belli bir bilgi birikimine sahip olan medyumlar tercih etmelisiniz ki biz de firma olarak bu konuda en güvenilir ve kaliteli hizmeti sunuyoruz. Mahiyeti bakımından oldukça tehlikeli ve güçlü olan bu büyünün yanlış yapılması durumunda çok daha farklı sonuçlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu büyüyü yapmak için yapmanız gereken tek şey büyüyü yapacağınız insana ait olan kullandığı bir eşyayı getirmektir. Bundan sonrası firmamız bünyesinde çalışan alanında uzman olan medyumlara kalıyor. Bu sayede istenilen durum ile çok kısa süre içinde karşılaşabilirsiniz.

Soğutma Büyüsü Ritüeli 

İnternet kullanımının artmasıyla birlikte, günümüzden yüzyıllar öncesine uzanan köklü geçmişleriyle bilinen soğutma büyüleri de gün yüzüne çıkmaya başlamıştır. Soğutma büyüsü nedir sorusunun yanıtı için dahi olmaya gerek yoktur. Adından da anlaşıldığı üzere iki seveni veya evli çiftleri birbirine düşman edip ayırmak için kullanılan kara büyülere bu tür isimler verilmektedir. Soğutma büyüleri ise ayırma büyülerinin bir çeşidi olup, ev ortamında bile rahatlıkla yapılan pratik ruhani ritüellerden oluşmaktadır. Eşleri ve sevgilileri ayırmak için tercih edilen soğutma büyülerinin manevi yönden tehlikesi bir nebze daha azdır. Bu yüzden medyum hocaların desteği olsun ya da olmasın soğutma büyüsünü uygulamak mümkündür.  

En İyi 10 Soğutma Büyüsü Çeşidi  

Anadolu’nun en kadim medeniyetlerinden ve kültürlerinden günümüze dek uzanan soğutma büyüleri, sevgiliden Soğutma konusunda başvurulan ruhani ritüelleri kapsamaktadır. Çok seven eşler arasına bile nifak tohumu serperek bu iki aşığın birbirine düşman olmasını sağlayan kara büyüler, belirli ritüellere uygun hareket edilerek yapılmaktadır. Farklı kültürlerin etkisinde kalan Anadolu’da şaman kültürünün dışında fars kültüründen gelen kara büyüler de bulunmaktadır. Bu yüzden soğutma büyüleri de oldukça çeşitlilik göstermektedir. Havas ilimlerinde bilinen en iyi etkili 10 soğutma büyüsü çeşidi şunlardan oluşmaktadır. 

Kaşık ile Yapılan Soğutma Büyüsü Yapılışı 

Anadolu’nun pek çok köyünde bilinen kaşık büyüsü, sevenleri ayırmada en etkili ritüellerden biridir. Nefesi kuvvetli olan ve farklı boyutlardaki yaratıklarla iletişime geçebilen medyum hocaların eşliğinde yapıldığında çok daha etkili sonuçlar veren kaşıkla soğutma büyüsü, evli çiftlere uygulanmaktadır. Eşten Soğutma konusunda en etkili sonuçları veren ve kısa sürede tesirini gösteren tahta kaşıkla yapılan soğutma büyüsünün ritüelinde şu uygulamalar takip edilmelidir: 

 • İki adet tahta kaşık alınır ve saplarına ayrılması istenen karı kocanın anne adları yazılır.  
 • Bu kaşıkların yönleri birbirine ters bakacak şekilde birbirine kırmızı bir iple bağlanması gerekir.  
 • Eğer kaşıklar aynı yöne bakarsa bağlama büyüsü etkisi gösterebilir. Bu yüzden kaşıkların zıt yönlere bakması ve sırt sırta vermiş şekilde bağlanması gerekir.  
 • Kaşıkları bağlarken medyum hocaların belirttiği tılsımlı sözler okunur. Eğer tılsımlı söz yoksa, evli karı kocanın tez zamanda ayrılması için niyet edilir. 
 • Bu kaşıklar daha sonra kimsenin olmadığı ve basmadığı bir toprağa gömülmelidir.  

Garantili Soğutma Büyüsü Yapılışı  

Karı koca dışında henüz evlenmemiş sevgililerin ve aşıkların da ayrılmasını sağlamak için soğutma büyüleri yapılabilmektedir. En çok bilinen sevgiliden soğutma büyüsü yapılışı şu şekildedir: 

 • Temiz bir kağıt, kırmızı renkli ip ve kırmızı kurşun kalemle küçük tahta çubuk hazırlayın. 
 • Sessiz bir ortama geçin ve mümkünse ortamın karanlık olmasını sağlayın. 
 • Soğutmak istediğiniz iki kişinin adını kırmızı kalemle kağıda yazın. Kağıdı rulo haline getirirken şu duayı 10 kere sesli biçimde okuyun: 
 • “Ve ilâ ervâhi âbâinâ ve ümmehâtinâ ve ihvâninâ ve ehavâtinâ ve evlâdina ve akribâinâ ve ehibbâinâ ve asdikâinâ ve esâtîzinâ.” 
 • Rulo yaptığınız kağıdı 200 metre yakınınızda bir yere gömün.  
 • Kağıdı 3 gün gömülü bıraktıktan sonra topraktan çıkarın ve yakın. 

2 Çubukla Soğutma Büyüsü Yapılışı 

Karı kocayı ayırmak için yapılan ayırma büyüleri arasında 2 çubukla uygulanan ritüel de bulunmaktadır. Kendi başınıza yapabileceğiniz karı koca soğutma büyüsü uygulamasında şu adımlara dikkat etmeniz gerekir: 

 • Kırmızı kalem ile 2 çubuktan birini boyayın, diğerini aynı şekilde bırakın. 
 • Çubukları birbirine sürtün ve “Çubukla büyümü yaptım, büyüm tuttu.” sözünü 3 kere tekrar edin.  
 • Çubukları saksıya gömün ve 7 gün içinde sonuçları görün. 

Vefk ile Yapılan Soğutma Büyüsü Yapılışı 

Bilindiği üzere vefk, havas ilimlerinde çok yaygın bir ruhani uygulamadır. Kişileri farklı boyutlardaki yaratıklara karşı korurken aynı zamanda kara büyülerde de kullanılan bir tılsımdır. Vefk hazırlamak manevi deneyim ve yetenek isteyen bir iştir. Bu yüzden medyum hocaların desteği olmadan vefk hazırlamak eğer doğuştan gelen bir yeteneğiniz yoksa neredeyse imkansızdır. Havas ilmi mensubu medyum hocaları bularak onlardan vefk yazmalarını isteyebilirsiniz. Hocanın size yardım etmek istemesi halinde eş Soğutma vefki yazmasından sonra bu tılsımlı sözleri tekrar ederek soğutma büyüsü ritüelini gerçekleştirebilirsiniz. 

Sevgiliden Soğutma Büyüsü Yapılışı 

Sevgiliden soğutma büyüsünde fotoğraf kullanılabilir. Ayırmak istediğiniz sevgililerin yan yana bulunduğu bir fotoğrafı sosyal medyadan veya farklı şekillerde temin edin. Bu fotoğrafı bastırıp fiziki hale getirmeniz gerekir. Elinizde bulunan sevgililerin fotoğrafını her gün tam gece yarısında ufak parçalarla yırtmaya başlayın ve yırtarken “Şahitlik ederim ki en kısa sürede ayrılacaksınız.” deyin. Ufak ufak yırtmaya başladığınız bu fotoğrafla kısa sürede sevgililerin ayrıldığına tanıklık edebiliriniz. 

Eş Soğutma Büyüsü Yapılışı  

Evde eş soğutma büyüsü yapabilmeniz için medyum tarafından hazırlanan tılsımlı sözleri 10 defa tekrar edin. Soğumasını istediğiniz eşin kullandığı eşyalardan birine üflemeniz yeterlidir: 

 • “Hasbünallahu  ve ni’mel vekil, ni’mel mevlâ ve ni’mennasîr, ğufrâneke Rabbena ve ileyke’l masîr. Hasbünallahu  ve ni’mel vekil, ni’mel mevlâ ve ni’mennasîr, ğufrâneke Rabbena ve ileyke’l masîr.” 

Yatmadan Önce Soğutma Büyüsü Yapılışı  

Gece yatmadan önce ayırmak istediğiniz kişilere uygulayabileceğiniz soğutma büyüsünü kullanabilirsiniz. Bu büyüyü yaparken Cuma akşamları yatmadan şu duayı okuyun: 

 • Ve la tekunu kellezıne teferraku vahtelefu mim ba’di ma caehümül beyyinat* ve ülaike lehüm azabün azıymVe emmellezınebyaddat vücuhühüm fe fı rahmetillah* hüm fıha halidun 

Peçeteyle Yapılan Soğutma Büyüsü Yapılışı 

Bir peçeteyi bir miktar su ile ıslattıktan sonra peçeteye kırmızı kalemle şu duayı yazıp her sabah gün ağarırken okuyun: 

 • Vadrib lehum meselen ashabel karyeti iz câehel murselun 
 • İz erselnâ ileyhimusneyni fe kezzebuhumâ fe âzzeznâ bi sâlisin fe kâlu innâ ileykum murselun 
 • Kâlu mâ entum illâ beşerum mislunâ ve mâ enzeler rahmânu min şey’in in entum illâ tekzibun 

Kısa Sürede Ayıran Soğutma Büyüsü Yapılışı 

En kısa sürede etkisini gösteren soğutma büyüsü yapılışında ayırmak istediğiniz karı koca veya sevgilini kullandığı eşyalara 3 kere sesli biçimde şu duayı okuyun ve eşyaları kullanmaları için onlara geri verin: 

 • Küntüm hayra ümmetin uhricet lin nasi te’mürune bil ma’rufi ve tenhevne anil münkeri ve tü’minune billah* ve lev amene ehlül kitabi le kane hayral lehüm* minhümül mü’minune ve ekseruhümül fasikun 

Alanında Uzman Olan Medyumlar

Sanıldığının aksine büyü yapmak kolay bir iş değildir. Yapılacak olan hatalar hem sizin için hem de büyü yaptıran medyum için farklı ve kötü sonuçlar doğurabilir. Bunun önüne geçmek için alanında uzman olan ve belli bir bilgi birikimine sahip olmakla beraber yine tecrübeli medyumları tercih etmelisiniz. Ancak bu sayede yapmış olduğunuz büyünün sonuçları ile karşılaşabilir ve tereyağından kıl çeker gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Güvenilir Ve Doğru Kişiler İle Çalışmak

Her alanda olduğu gibi bu alanda da alanında uzman olan ekipler ile çalışmanız hem daha hızlı sonuç almanızı sağlayacak hem de oluşabilecek hataların ve tehlikelerin önüne geçmenizi sağlayacaktır. Siz de rahatlıkla firmamızı tercih edebilirsiniz.

Medyum Hocaları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular 

Medyum olmak için ne yapmak gerekir?

Manevi boyutta özel yeteneklere sahip olmak doğuştan verilen bir özelliktir. Bunun dışında ilmi kudreti yüksek kişilerden el almış ve manevi ilimlerde eğitim görmüş kişiler medyum olabilir. 

Medyum hocalara nasıl ulaşılır? 

İnternet üzerinden detaylı bir araştırma yaparak, insanlara yardımcı olan başarılı medyumlara ulaşılabilir. 

Medyum hocadan yardım almak ücretli midir? 

Bazı medyum hocalar hiçbir ücret talep etmeden sırf Salih amel işlemek için yardımda bulunurken bazı medyum hocalar da belirli fiyatlarla yardım etmeyi talep etmektedir. 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın