Sabun Büyüsü Nasıl ve Hangi Durumlarda Yapılır? 1

Sabun Büyüsü Nasıl ve Hangi Durumlarda Yapılır?

Müşteri Yorumları

Sabun büyüsü hem ekonomik, hem kolay hem de tesirli bir büyüdür. Bundan ötürü sabun büyüsü sıradan insanlar tarafından sıkça yapılan veya uzmanlardan yapılması istenen bir büyü çeşidi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bu büyünün pek çok yapılış amacı olsa da en başta kişinin öteki bir kişiyle arasında bulunan bir husumetten ötürü ona zarar vermek istemesidir ya da kişinin başka bir kişiyi kendiyle veya başka bir insanla arasında aşk bağı kurulmasını sağlamaktır.

Sabun Büyüsü Nedir, Hangi Durumlarda Yapılır?

Sabun büyüsü insanlar arasında bulunan ilişkilerden kaynaklanan sebeplerden ötürü yapılan bir büyü çeşididir. Sabun büyüsü daha önceden de bahsedildiği gibi iki yüzü olan bir kılıçtır: bir yüzünden nefret bir diğer yüzünde ise aşk yer almaktadır. Bu kılıcı nasıl kullanacağı ise sabun büyüsünü yapana kalmıştır. Sabun büyüsünün yapılış sebepleri ise, özel hayatta ya da iş hayatında kişiye sürekli bir şekilde engeller çıkartan kişi veya kişilerin var olması ve bu kişileri pasif eleman haline getirmesi örnek gösterilebilir. Ya da iki insanın birbirine sımsıkı bağlanması ve aralarında aşırı güçlü bir aşkın başlatılıp bağın kurulmasını sağlamak içinde yapılabilir.

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sabun büyüsünü yapmak az maliyet sahibi ve kolaydır. Ancak sabun büyüsü, her ne kadar kolay olsa da sıradan insanlar tarafından eksik veya yanlış yapılabilmektedir. Bunun sebebi konuyla alakalı ilim eksikliği ve tecrübe eksikliğidir. Bundan ötürü sabun büyüsü yaptırırken bir uzmana danışmak en doğru ve mantıklı olan seçimdir. Öteki taraftan sabun büyüsünü gerçekleştirme teknikleri birbirinden farklılık arz etse de bu çok büyük farklar değildir. Sabun büyüsü yapımı ana hatlarıyla aynıdır, sadece ufak tefek detaylarda uzmanların uygulamalarında farklılık gösterebilir.

Sabun büyüsünü hangi tekniğe göre hazırlayacağını ise uzmanın kendisi karar verir. Sabun büyüsü yapmak için gereken malzemeler ise söylemeye gerek yok ki bir adet sabundur. Bu sabunun boyutu, rengi ya da cinsi fark etmez. Ancak sabun daha önce kullanılmamış yani temiz olmalıdır. Aynı zamanda tercihe göre 41 adet ya da 23 adet top başlı veya benzeri iğneler gerekmektedir.

Adım Adım Sabun Büyüsü Yapımı

Sabun büyüsünün yapımı kolay olsa da kesinlikle tehlikeli bir büyü olduğu için sağdan soldan duyulan bilgilere göre hareket edilmemeli, bir uzmana danışılması gereklidir. Sabun büyüsünün yapılması için ilk aşamada büyünün etki edeceği kişinin yada kişilerin zarar vermek veya aşık etmek amaçlı olması fark etmeksizin isimlerine, doğum tarihlerine ve anne adlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Eksik olan bilgiler için o kişiye ait bir fotoğraf kullanılmalıdır. Bütün bu bilgiler ile birlikte bir uzmana başvurulmalıdır.

Uzman, 5 ile 7 gün arasında bir süreçte sabuna her defasında farklı tılsımlı sözler söyleyerek ve dualar okuyarak sabuna iğne batırır. Bu işlem en son iğnenin sabuna batırılmasına kadar devam ettirilir. En son gece en son iğnenin de sabuna batırılmasıyla birlikte uzman son kez daha sihirli cümleleri söyler ve işlem tamamlanmış olur.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın