Nohut Büyüsü Hangi Durumlarda Yapılır? 1

Nohut Büyüsü Hangi Durumlarda Yapılır?

Müşteri Yorumları

Günümüzde insanların en çok yaptıkları büyü çeşitlerinden birisi nohut büyüsüdür. Nohut büyüsü kolay bir şekilde yapılmasından ötürü insanların ilgisini çekmektedir. Hem basit bir tarife sahip olması hem de ekonomik olmasından ötürü insanlar nohut büyüsünün neden ve nasıl yapıldığına yönelik bir meraka sahipler. Ancak gerçek şu ki nohut büyüsü zannedildiği kadar etkili bir geri döndürme büyüsü değildir.

Çünkü insanlar nohut büyüsünü bir uzmana yaptırmak yerinde evinde yapmaya çabalıyorlar. Gerek ilim sahibi olunmadığı gerekse de konuyla alakalı yeterli tecrübeye sahip olunmadığı için ya başarısız olunuyor ya da beklenen etki sağlanamıyor.

Nohut Büyüsü Nedir?

Her şeyden önce 41 adet nohutla yapılan nohut büyüsünü öteki tılsımlar ile karıştırmamak gerektiği söylenmeli. Bu yazıda tılsımların değil, nohut büyüsünün açıklaması yapılmaktadır. Kadın veya erkek fark etmeksizin dünya üzerinde yaşamış, yaşayan ve yaşayacak olan bütün insanlar sevmeye ve sevilmeye yönelik derinden bir gereksinime sahiptir. Öyle ki kişi sevgiye yönelik bir eksikliğe sahipse onda büyük bir boşluk oluşur.

Bundan ötürü sevmek ve sevilmek bir ruhsal ihtiyaçtır ve bu ihtiyacın giderilmesi hayati önem taşır. İşte nohut büyüsünün amacı bu ihtiyacı karşılamaktır. İnsanın sevdiği kişi belki ona varmadı, belki de vardıysa başka birisine kaçtı. Senaryo hiç fark etmez, nohut büyüsünün amacı kişinin sevgi boşluğunu doldurmak için sevilenin kişiye geri dönmesini sağlamaktır. Nohut büyüsü sayesinde herkes sevdiğine kolayca kavuşabilir.

Nohut Büyüsü Hangi Durumlarda Yapılır?

Nohut büyüsünü yapmaya muhtaç duyan kişiler daha öncesinde de bahsedildiği gibi sevgiye muhtaç olan ancak bu ihtiyacı karşılanmayan, ruhunda boşluk sahibi kişilerdir. Nohut büyüsü ulvi kuvvetleri kişinin sevgi boşluğunu doyurmak için yapılan bir işlemdir.

Nohut büyüsü özellikle birbirine küsmüş eşleri barıştırmak, karşılıksız, platonik aşk yaşayan kişinin sevdiğine kavuşmasını sağlamak için kendine aşık etmek, kişi terk edilmişse sevgilinin geri dönmesini sağlamak gibi durumlarda yapılmaktadır. Nohut büyüsü konuyla alakalı yeterli ilme sahip olmayan kişiler tarafından yapılırsa eksik veya yanlış yapılacağından ötürü konunun uzmanı olan bir medyuma danışılması en doğrusu olacaktır.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nohut büyüsü yapmak için gerekli olan malzemeler 41 adet kurutulmuş nohut, A4 ölçülerinde beyaz bir kağıt, tahta veya metal bir karış ile gürültüsüz ve sakin, huzurlu bir ortamdır. Malzemeler tamamlandıktan sonra gece vakti bir odaya geçilmeli ve kişi kıbleye dönerek minimum 2 dakika boyunca gözlerini kapatarak sevdiği kişi hakkında derin bir düşünce ve odaklanma haline girmelidir.

2. dakikanın sonunda kişi gözünü açıp tahta kaşık ile bir nohudu alıp kağıdın üzerine koymalı ve bu işlemi nohutların tamamı kağıdın üzerine konana kadar 41 defa tekrar etmelidir. İşlem bittikten sonra kağıt bir külah haline getirilip nohutlar içine doldurulmalı ve eve en fazla 300 metre uzaklıkta bulunan bir yere toprağa gömülmelidir.

Daha sonra eve dönülmeli ve kişi yüksek sesle “duygularımda samimiyim ve sevdiğime kavuşmak istiyorum, var olan tüm varlıkların bana yardımcı olmasını diliyorum” demesi gereklidir. Bütün bunlar yapıldıktan sonra nohut büyüsü tamamlanmış olur, başarısını gözlemlemek için belirli bir zamanın geçmesi gereklidir.

1 cevap
  1. yalçın
    yalçın says:

    Slm benim sorum hocam ben evimi mütaite kat karşığıolarak silah zoru ile mecbur verdim. Hal böyle iken 4.5 sene geçti ve 11 kişiye evlerini teslim etti. Ama bana evimi teslim etmiyor mahkemeye verdim bu corona davası yüzünden mahkemeler de tatil .burada ben hakkım olduğu halde bana hakkım olan evimi vermiyor. Sizce ne yapmalıyız. NOT. Bana vereceği dairenin Noter sözleşmesi var. Ayrıca kirayıdaödemiyor. Çok mağdurumvedeemekliyimselamlar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın