Kısmetsiz Bir İnsan Hangi Büyüleri Tercih Etmelidir?

Müşteri Yorumları

Bazı insanlar hayatlarında çok şanslı ve kısmetli olurlar. Ummadıkları anda istedikleri şeyler konusunda yardım gelebilir veya beklemedikleri anda çok güzel haberler ile birlikte hayatları değişebilir. Bu durum maddiyat konusunda, aşk konusunda ve çeşitli istekler konusuna göre değişiyor. Kısmetli insanların üzerinde sanki bir dokunuş varmış gibi hissedilir. Bu insanların attığı her adım sanki doğru yolmuş ya da yanlış gibi görünse de oradan doğruluk çıkarılır gibi görülür. Böyle insanlar için çok kısmetli oldukları söylenir.

Fakat bu durumların tam tersi olarak kısmetsiz insanların sıkıntısı oldukça yüksek düzeydedir. İş konusunda, aşk konusunda veya farklı şeyleri arzu ettiklerinde her adımları doğru gibi gözükse de işleri aleyhlerine işlemektedir. Böyle olunca ailevi sıkıntılar ve buna ek olarak psikolojik sorunlar ortaya da çıkabiliyor. Kısmetsizlik insanı bazen istenmeyen yollara dahi götürebilmektedir. Bu nedenle bazı işlemler yapılarak kısmetsizliğin ortadan kaldırılması gerekir. Bu işi medyum kişiler üstlenerek kısmet açma büyüleri yapmaktadırlar.

Aşktan Yana Kısmetsiz Olanlar İçin Büyü Tercihi

Aşk üzerine kısmeti bulunmayanlar adına aşk büyüsü yapılarak kısmetleri açılabiliyor. İlişki yaşamak isteyip de bir türlü başaramayan ve bu konu hakkında oldukça kısmetsiz olan kişiler için aşk büyüsü yapıldığında ilişki konusunda kendilerini daha iyi ve güvenilir hissederek kalbinde olan kadına karşı daha farklı görünebiliyor. Aşkta kısmetsiz olanlar medyum ile iletişime geçerek neler yapılması gerektiğini öğrendikten sonra aşk büyüsünü yerine getirebilirler.

İş Bakımından Kısmetsiz Olanlar İçin Büyü Tercihi

İş bakımından kısmetsiz olanlar genel olarak iş ortamlarında her zaman problemlerle karşılaşır. Çok sevdiği işi dahi en iyi şekilde yerine getirse bir kısmetsizliktir ki yapılan iş beğenilmez ve iş yeri ile kendisi arasında anlaşmazlıklar oluşur. Böyle olunca aynı yerde devam etme gibi bir durum oluşmaz.

Bazen de iş kısmetsizliği iş bulma konusunda etkisini gösterir. Uzun uğraşlar verilse de bir türlü iş bulamayan kişiler iş kısmetsizliği sıkıntısı ile hayat şartlarında zorlanabiliyorlar. İş kısmetsizliği için yapılması gereken rızık açma büyüsüdür. Rızık açma (iş büyüsü) ile daha önce kabul edilmediğiniz yerlere dahi girebilir ve uzun süreler çalışabilirsiniz. Medyumlar sizler için bu büyüleri yaparak iş ortamında kısmetli olmanız sağlanır.

İlişki Konusunda Kısmetsiz Olanlar İçin Büyü Tercihi

İlişki konusunda ki kısmetsizlik iki sevgilinin, nişanlının veya evlilik durumuna yakın olanların bir anda birbirleri için farklı düşüncelere karşı yönelmeleri olmaktadır. Bu durum bir kere değil her ilişki içinde yaşanır. Bir kişi her ilişkisini evliliğe doğru taşıma yönünde ilerlese de kısmetsizlik bu durumun önünü keserek ilişkinin bozulmasında rol oynar. Bu durumda medyumlar ile birlikte bağlama büyüsü yapılır. İlişki bakımından kısmetsiz olanlar sevdikleri kişinin onlara bağlanmaları için büyü gerçekleştirilir ve bu büyü ile birlikte ilişki evliliğe rahatlıkla varabilir.

Ev İçerisinde Kısmetsizlik Yaşayanlar İçin Büyü Tercihi

Diğer kısmetsizliklerden farklı olarak ev ortamında olan kısmetsizlik tüm aileyi etkileyebiliyor. Bir kişinin kısmetsiz olması tüm haneyi etkilediğinde aile içi huzurda bundan etkilenmiş oluyor. Bu tür kısmetsizlik yaşayanlar medyum kişiye başvurarak ev içerisinde ki kısmetsizlikleri yok edebilirler. Bunun için özel olarak ev üzerindeki kısmetsizliğin kalması için tekrar rızık arttırma ve kısmet açma büyüsü yapılır.

Kısmetsizliğe Göre Doğru Büyü Seçilmeli

Kısmetsiz olan bir kişinin yapması gerekenler şunlardır:

  • Kısmet olan bir kişi medyum kişiye tam bilgi vermelidir.
  • Ne konu bakımından kısmetsiz olduğu ve neler yaşadığı mutlaka eksiksiz anlatılmalıdır.
  • Daha sonra medyum kişi bunları göz önünde bulundurarak kısmetsiz olan kişi için büyü çeşidinin ne olduğunu bulur.

Böylece o büyü kısmetsizliğin bitmesi için uygulanır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın