Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır? Nasıl Bozulur?

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır? Nasıl Bozulur?

Kaşık büyüsü insanoğlunu içinde yaradılıştan var olan, sevgi ve nefret duygularına hizmet eden bir büyüdür. Kaşık büyüsü yaptırmanın amacı birini kendine âşık etmek olabildiği gibi, seven iki kişiyi ayırmak da olmaktadır. Kaşık büyüsüyle düşmana zarar verilebilir. Özellikle bu büyü sevdiği halde karşılık göremeyen kişilerde çok etkili olmaktadır. İnsanlar medyum ve hocalara kaşık büyüsü yaptırmak için çok gitmektedirler. Çünkü son derece etkili ve sonucu hızlı görülen ve yaptırması ekonomik bir büyü çeşididir.

Kaşık Büyüsü Neden Yapılır?

İnsanlar hayat yolcuklarında onları derinden etkileyecek ve sarsacak olaylarla karşılaşırlar. Hiç ummadıkları bir zamanda birine delice âşık olabilirler. Ve ya hiç beklemedikleri birinin kötülüğüne maruz kalabilirler. Aslında insanın ömrü akıp giderken sevgi ve nefret duyguları olayların gidişatına göre etki eder. İnsanlar âşık oldukları kişiye kavuşmak için kaşık büyüsü yaptırabilirler. Nefret ettikleri düşmanlarına karşı kaşık büyüsü yaptırabilirler. Kaşık büyüsü evde yapılacak bir büyü değildir. Uzman bir medyuma gitmek ve kaşık büyüsünü yaptırmak akıllıca olacaktır.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kaşık büyüsü nasıl yapılır? sorusu sıkça sorulan sorulardan biridir. Kaşık büyüsü iki kaşığı birbirine belli bir şekilde bağlayarak yapılır. Bağlanan bu kaşıklar herhangi bir yere gömülür. Bu büyü çeşidi hızlı sonuç verir. Kullanılacak kaşıklar genellikle tahta olmaktadır. Tahta kaşıkların saplarına kişilerin isim bilgileri ve anne isimleri yazılır. Kaşıkların gömüldüğü yer genellikle mezar olmaktadır. Kaşık büyüsü aşk için yapılmışsa, kaşıklar toprakta gömülü kaldığı sürece, birbirine âşık olan iki kişi ayrılmazlar.

Kaşık büyüsü ayırmak için yapılmışsa, kaşıklar gömülü kaldığı sürece, büyü yapılan kişiler bir daha bir araya gelemezler. Kaşık büyüsü yaparken kaşıkların yönleri önemli bir husustur. Büyü yapılan kaşıkların birbirine bakması gerekir, yoksa tersi bir etki oluşur. Kaşıklar birbirine bakacak yönde saplarından bağlanarak birleştirilir. Bu yapılan işlem iki insanı birbirine âşık etmek içindir. Eğer kaşıklar ters yönlü bağlanırsa o zaman iki insan birbirinden ayrılır.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır? Nasıl Bozulur?

Kaşık Büyüsünü Kim Yapmalı?

Kaşık büyüsü kaşıklara isim yazıp bağlamakla olmaz. Kaşık büyüsünün bunlar haricinde duası ve bir ritüeli vardır. Herhangi biri iki kaşık alıp isim yazarak ve kaşıkları bağlayıp gömerek kaşık büyüsü yapmış olmaz. Bunun bir etkisinin olmayacağını görecektir. Kaşık büyüsünün metodu ve duası için uzman medyuma başvurmak burada önemli olmaktadır. Kaşık büyüsünün yapılma sebepleri şunlardır:

 1. Eşler arasındaki sorunlar için
 2. Sevgililerin birbirine delice âşık olması için
 3. Platonik aşka karşılık bulmak için
 4. İş hayatında kişiye rakip olanı yenmek için
 5. Düşmana maddi ve manevi zarar vermek için

Kaşık Büyüsü Yapılan Kişilerde Görülen Belirtiler

Kaşık büyüsü yapılan kişide bazı belirtiler görülecektir. Kendisine kaşık büyüsü yapılan bir kişinin nasıl davranacağı aşağıda sıralanmıştır:

 • Büyü ayırmak için yapılmışsa, kısa bir süre sonra, iki kişi arasında birbirlerine karşı soğuma olur.
 • Kaşık büyüsü yapılan kişilerde huzursuzluk, tatmin olamama hisleri yoğun şekilde hissedilir.
 • Birini âşık etmek için yapıldıysa, âşık edilmek istenen, diğer kişiyi sık sık rüyasında görmeye başlar.
 • Kaşık büyüsü düşmandan intikam almak için yapıldıysa, düşmanda kısa sürede sağlık sorunları görülmeye başlanır.
 • Kaşık büyüsü yapılan kişi kendi iç âleminde çatışmalar yaşaması kaçınılmazdır.
 • Kaşık büyüsü yapılmış kişi gerçek hayattan koparak kendi oluşturduğu dünyada yaşamaya başlar.
 • Kaşık büyüsü yapılmış kişiler gündelik hayatında hiçbir şeye dikkatlerini veremezler.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır? Nasıl Bozulur?

Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kişi kendine kaşık büyüsü yapıldığını düşünüyor olabilir. Kaşık büyüsü nasıl bozulur? sorusuna cevap arıyor olabilir. Kaşık büyüsünü bozmak için işine vakıf bir medyuma başvurmak büyüyü bozdurmak uygun olacaktır.

Kaşık Büyüsü ve Mutluluk

Sonuç olarak kaşık büyüsü genellikle insanların mutlulukları için yaptırdıkları bir büyü olduğunu için, yaptıran insanlar memnun kalmaktadırlar. Dünya hayatının kısalığı ve insanoğlunun çok istediği şeylere ulaşmasındaki acziyeti düşünülünce, kaşık büyüsü Allah’ın izniyle güzel bir yol olmaktadır. İnsanın sevdiği kişiye kavuşması bu hayatta çok büyük bir bahtiyarlıktır. Âşık olunan insanla birlikte mutlu, huzurlu bir hayat istiyorsa, gerekli durumlarda kaşık büyüsü yaptırmak yoluna başvurulabilir. Âşık olana kavuşmak için gerekli adım kaşık büyüsü ise bunda herhangi bir sıkıntı yoktur. Cesur olan ve sevgisine emek harcayanlar için bu dünyada mutluluk vardır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın