Kara Büyü Nedir? Kara Büyü Belirtileri Nelerdir?

Müşteri Yorumları

Kara büyü, bir insana zarar vermek, iradesinin kontrol altına alınarak istemeyeceği şeyleri yapmasını sağlamak için tesiri yüksek teknikler ya da dualar kullanılarak gerçekleştirilen işleme kara büyü denilmektedir. İslam dinince yasaklanmış olan büyü, bazı kötü niyetli kişilerin her zaman başvurduğu bir büyü çeşididir.

Kara büyü, insanların ayrılması, kötü işler yapması ya da çıldırması için kullanılmaktadır. Kara büyü yapılırken farklı teknikler kullanılmakta ve amaca göre de değişik isimler almaktadır. Tek bir büyü çeşidi değildir. Kara büyü denilince, hep kötü sonuçlar ve insanların iyiliğini düşünmeyen kişiler tarafından yapıldığı akla gelmelidir.

Bu sebeple kara büyü için tek bir büyü demek doğru olmamaktadır. Bunun sebebi ise tek bir büyü kara büyünün etkisini sınırlayacağı için, tek bir etki olmamakla beraber, birçok kötü büyünün toplanması ile oluşmakta ve kara büyü adını almaktadır.

Kara Büyünün Belirtileri

Kara büyünün anlaşılabilmesi için öncelikle işinin ehli ve bu konularda ilim sahibi deneyimli medyumlar ve hocalar ile iletişime geçmek en doğru tercih olmaktadır.

Kara büyünün belirtilerini,

  • Normal zamanlarda kötü iş yapmayan kişinin işlerinin bozulması
  • Kişi iradesinin farklı biri tarafından kontrol ediliyor hissine kapılması
  • Kişideki sinirlilik belirtisi
  • Dalgınlık ve unutkanlık
  • Hiç bir şeyin yolunda gitmemesi hissi ve buna göre davranılması
  • Halsizlik ve isteksizlik
  • Kazanılan paranın bereketli olmaması
  • Yapılan işlerde problem yaşanması olarak sıralamak mümkündür.

Bazı durumlarda ise normal insanların anlayamayacağı şekilde sinsice yapılan kara büyüler de bulunmaktadır. Kara büyüler acil bir şekilde bozulmaz ise, büyük felaketlere yol açabilmektedir. Bu sebeple kara büyüler engellenmeli ve yapılmamalıdır.

Kara Büyü Tehlikeli Midir?

Kara büyü tehlikelidir, fakat bilinmeyen şey tehlikenin ne olduğudur. Kara büyüye maruz kalan kişi ruhani hasarlar alabilir ya da psikolojik ya da fiziksel zarar görebilir. Büyünün etkisi ile kişinin hayatı kötü anlamda değişebileceği gibi çevresindekiler de zarar görebilmektedir. Kara büyü yapılmış kişiler, kötü niyetli canlıların musallat olması ile mağdur olmakta ve bir daha huzur yüzü görememektedirler.

Antik Kara Büyülerin Sırları

Kara büyülerin kökeni antik çağlara dayanmakta ve inanılmaz zararlar vermektedirler. Kara büyülerin yapılma amacında iyi niyet bulunmamaktadır. Büyüler yapılırken kullanılan enerjiler kara büyü de saflığını yitirmektedir. Normal büyülerde enerjiler ritüel ile yönlendirilmekte, kara büyülerde ise bu enerjiler kirletilerek lanetli hale getirilmektedir.

Kara büyü enerjisi de kime yönlendirildi ise o kişi lanetlenmektedir. Kara büyü yöntemleri ile iyi niyetli bir büyü yapılması söz konusu olmamaktadır. Buradan da anlaşılacağı gibi kara büyülerin insanlar üzerinde iyi etkileri olmamaktadır ve büyünün etkilerinin ciddiye alınması ve tedbirli olunması gerekmektedir.

Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Kar büyü belirtilerini taşıdığına inanan kişiler, büyüyü bozmak için acele etmemelidir. Hatta kendileri büyüyü bozmak için amatör yöntemler kullanmamalıdırlar. kara büyüler tehlikeli ve güçlü oldukları için, bu konuda ilim sahibi, uzman medyum ya da hocalardan destek almak gerekmektedir.

1 cevap

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın