Kabala Büyüsü Nedir? Kabala Büyüsü Bozulur mu?

Kabala Büyüsü Nedir? Kabala Büyüsü Bozulur mu?

Kabala büyüsü dört bin yıllık bir geçmişe sahiptir. Kabala gelenek anlamına gelen Yahudi öğretisidir. Ele aldığı konular ise insanın elde etme arzusu, maneviyat, metafizik dünya, yaratılış gibi konulardır. Bu öğreti gizemlidir ve kaynaklarına ulaşmak zordur. Kabala büyüsü yapabilen kişiler çok azdır. Kabala büyüsüyle ilgili en çok sorulan soruları başlıklar şeklinde cevaplayalım.

Kabala Büyüsü Nedir?

Kabala büyüsü güçlü bir büyüdür. Metafizik dünyayla iletişime geçilir. Osmanlı döneminde kabala büyüsü bilinmekteydi. Sarayda önemli yerlere gelmiş Yahudiler kabala bilgilerinin bu topraklarda duyulmasına neden olmuşlardır. Osmanlı imparatorluğu döneminde 17.yüzyılda kabala öğretine dayanan bir Yahudi tarikatı da kurulmuştur. Günümüzde bu öğretiye erişen az medyum vardır.

Yahudi Öğretisi Kabala Büyüsünden Müslümanlar Faydalanır mı?

Kabala öğretisi Yahudi öğretisi olmasına rağmen İslam dinindeki tasavvuf öğretisine benzemektedir. Kabala öğretisini öğrenmek kolay değildir. Bir kişinin kendini bu yola adaması gerekmektedir. Bu öğretiye kalben ve inanarak girenler faydalanabilir. Kişisel çıkarları için kabala öğretisini öğrenmeye çalışmak faydadan çok zarar verebilir. Kabala öğretilerinin kaynaklarına ulaşmak çok zordur.

Kabala Büyüsü Hangi Konular İçin Yapılır?

Kabala büyüsü her türlü konu için yapılabilecek bir büyüdür. İnsanoğlunun istekleri, çözemediği sorunları, aşkla ilgili talepleri, aile içi olayları ve sorunları, maddi sıkıntılar, haksızlıklar, hastalıkları gibi binlerce uğraştığı ilgilendiği şeyler vardır. Kabala büyüsü, metafizik dünyayla iletişime girilerek yapıldığı için bunu uygulayan medyum birçok sırlı işlemi yapabilir. Kişisel özellikleri yeterli olan medyumlar, ancak kabala öğretisini kullanabilir. Her medyum bunu uygulayamaz.

Kabala Büyüsü Nedir?

Kabala Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk meseleleri insanları en çok etkileyen konulardan biridir. Kabala öğretileri için başvurularda en çok talep aşkla ilgili meselelerdir. İnsanlar en çok aşağıdaki konularda olmak üzere kabala büyüsüne başvurmaktadır:

 1. Sevdiğiniz kişinin sizi sevmesi
 2. Evini terk eden eşin geri gelmesi
 3. Başka kadınla beraber olan eşin kadından ayrılması
 4. Boşanan eşle geri evlenme
 5. Yüzük atan nişanlıların barışması
 6. Ayrılan sevgililerin bir araya gelmesi
 7. Karısının sözünü dinlemeyen erkeğin karısına bağlanması
 8. Şiddet uygulayan eşin şiddetten vazgeçmesi

Kabala aşk büyüsü hızlıca etkilerini gösterir. Medyum metafizik âlemden varlıklarla görüşür. Aşk büyüsü yapılan kişinin rüyasına girilerek büyünün etkisi artırılır. Ayrıca kişinin bilinçaltına çeşitli sinyaller gönderilir. Kabala aşk büyüsü yapılan kişinin tavırları değişir. Arayıp sormaya, sözden çıkmamaya başlar. Çok âşık olur ve gözü başka kimseyi görmez. Sürprizler yapmaya başlar. Kabala aşk büyüsü etkisi çok güçlü olan bir büyüdür.

Kabala Büyüsü Kendine Bağlamak İçin Kullanılır mı?

Kabala büyüsü kendine bağlama için, eşi ilgisiz olan kadınlar en çok başvurmaktadır. Kabala büyüsü kocanın karısına bağlanması için yapılır. En çok aşağıdaki konularda kadınlar kabala bağlama büyüsüne başvurmaktadır:

 1. Evine karşı ilgisiz
 2. Eşinin sözünü dinlemeyen
 3. Başkalarıyla ilişki yaşayan
 4. Eşine maddi sıkıntı yaşatan
 5. Eşine şiddet ve baskı uygulayan

Kabala bağlama büyüsü yaptırmak isteyen bu işlere vakıf medyuma başvurmalıdır. Etkisi güçlü kabala büyüsü ile erkeğin kötü huylarından vazgeçmesi sağlanır. Medyum büyü için başvurandan şu bilgileri isteyecektir:

 • Kadının adı
 • Kadının doğum tarihi
 • Kadının doğum yeri
 • Kadının anne adı
 • Erkeğin adı
 • Erkeğin doğum tarihi
 • Erkeğin doğum yeri
 • Erkeğin anne adı

Medyum gerekli görürse başvuran kadına kabala bilekliği takmasını söyler. Bu bilekliğin bulunması çok zordur. Bu bileklik kırmızı bir iptir. Medyum hoca bilekliğe dualar okuyup verecektir. Kadının bu bilekliği hiç çıkarmaması gerekir. Kabala bağlama büyüsü güçlü etkilerini çok kısa zamanda gösterecektir. Kadının eşi arayıp sormaya başlayacak ve adamın tek derdi karısı ve çocukları olacaktır.

Kabala Ayırma Büyüsü Nedir?

Kabala büyüsünü kötü amaçlı kullanmak doğru değildir. Kabala büyüsü insanların iyiliği için kullanılmalıdır. Bir ailedeki eşleri ayırmak için, sevgilileri ayırmak, nişanlı kişileri ayırmak için kullanılmamalıdır. Zaten kabala öğretisinde bunlar istenmez. Başka kadına giden kocayı o kadından ayırmak veya nişanlısından ayrılan kişiyi tekrar döndürmek için ayırma büyüsü yapılabilir. Başkalarının mutluluğunu bozan ve eşleri ayırmaya, aileleri dağıtmaya çalışanları ayırmak için yapılacak bir büyüdür. Aile bütünlüğünü korumak için yapılacak güçlü bir büyüdür.

Kabala Büyüsünü Evde Yapmak

Kabala büyüsünde önemli noktalardan birisi büyüyü yapan kişinin özellikleridir. Kabala öğretisini çok iyi bilen biri tarafından yapılması çok önemlidir. Bir kişinin evinde yapması doğru değildir. Kabala öğretisi konusunda bilgisi olmayan ve şahsi bazı özellikleri olmayan medyumlarında yapmaması gerekir. Çünkü medyum metafizik bir dünyaya seslenir. Yetersiz kişilerin kabala büyüsü yapması sıkıntılı durumlar ortaya çıkarabilir. Bu sıkıntıları gidermek bazen imkânsız olabilir. Bunu unutmamak gerekir kabala büyüsü konusunda tecrübeli bir medyuma danışmak önemlidir. Ayrıca medyumun adresine gitmeye gerek yoktur. Teknoloji çağında telefonla veya mail yoluyla gerekli bilgilerin verilmesi yeterli olacaktır. Kabala büyüsünde etkili medyum hoca verilen bilgiler doğrultusunda büyüyü yapar. Medyum bazen de yatsı namazından sonra okunacak dualar verebilir. Bu konuda medyum hoca sizi yönlendirecektir. Duayı yapacak kişinin bu duanın etkisine ve kabul olacağına kalben inanması gerekmektedir.

Kabala Büyüsü Bozulur mu?

Kabala büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için bozmak zordur. Bu büyüde hüddamlar ve cinler kullanılmaktadır. Kabala büyüsünü bozmak için büyünün kabala büyüsü olup olmadığı tespit edilmelidir. Uzman bir medyum metafizik âlemle iletişime geçerek büyünün mahiyetini sorar. Metafizik âlemden gelen cevap evet ise kabala büyüsünü bozma işlemini başlatılır. Bu arada önemli bilgi de kabala büyüsü bazı büyüler gibi malzemelerle yapılmamaktadır. Kabala büyüsü bazı tılsımlı kelimelerle bozulmaktadır. Bazı durumlarda kabala büyüsünün etkileri kişiye çok etki etmiş olmaktadır. Böyle durumda büyüyü bozmak için geç kalınmış olunmaktadır. Uzman medyum da olsa büyüyü bozamamaktadır. Bu durumda işinde vakıf olan medyum, kabala büyüsünün etkisini yok edecek karşı bir büyü yapabilmektedir.

Kabala Büyüsünün Etkisi Ne Zaman Başlar?

Kabala büyüsü için bu işe vakıf medyum, metafizik canlılarla iletişime girer. Kabala öğretisine uygun şekilde eksiksiz yapılan büyüye, metafizik canlılar hemen cevap verir. Metafizik dünyada zaman farklı işlemektedir. Bu yüzden bu varlıklar, iletişime geçen uzman medyuma 7/24 hizmet verirler. Kabala büyüsü çok hızlı etkileri görülen tılsımlı bir büyüdür.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın