Geri Getirme Büyüsü Nedir? Sevdiğini Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Müşteri Yorumları

Geri getirme büyüsüSeverek ayrılanların en çok ilgi gösterdiği manevi uygulamalar içinde kendine özel bir yer edinmiştir ve geçmişten günümüze başarılı şekilde uygulanan ritüellerden oluşmaktadır. Havas ve ledün ilimleriyle yakından ilgilenen kişilerin sık sık karşısına çıkan bu büyü uygulaması, adından da anlaşılacağı üzere terk eden eşe veya sevgiliye geri dönmesini sağlamak için yapılan bir büyü çeşididir. Anadolu’nun mistik ve kadim medeniyetlerinden kalma geleneklerin de içinde bulunan bu tür ritüeller sayesinde seveni terk edip giden kişiler pişman ettirilip geri döndürülebilmektedir. Son yıllarda bu manevi uygulamaya Havas ilimlerinde sık rastlanmaktadır.  

Geri Getirme Büyüsü Nedir? 

Adından da anlaşılacağı üzere geri getirme büyüsü, seven bir kimseyi terk edip giden kişiler için uygulanan manevi ritüellerdir. Boyut dışındaki varlıklarla iletişime geçerek, terk edip giden kişiyi manevi olarak etki altına almayı amaçlayan bu büyüde, bitti denilen aşklar yeniden alevlenmekte ve evi terk eden kocalar da evine dönüp ikinci baharını yaşamaktadır. Her ne kadar en tesirli geri getirme büyüsü çeşitleri sevgili ve eşlere yapılsalar da sadece aşıkları bir araya getirmek için uygulanan ritüellerden oluşmamaktadır. Özellikle ledün ilminde bu büyünün insanlar dışında cansız varlıklar için de uygulanabildiği bilinmektedir. Bu yüzden kadim bilgelikler içinde geri getirme büyülerine yoğun ilgi gösterilmektedir. 

Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü

Geri Getirme Büyüsü Etkileri Nelerdir? 

Gideni geri getirmek için yapılan büyülerde etki tamamen giden kişinin vicdanına ve ruh haline uygulanmaktadır. Seven bir kişiyi terk edip giden sevgililer veya eşler, arkalarında bıraktıkları kırık kalbin acısını öyle şiddetli hissederler ki bu vicdan azabı ve güzel günleri kaçırmanın hayaliyle en kısa sürede pişman olup geri dönerler. Bunun dışında geri getirme büyüsü uygulamaları az önce de bahsettiğimiz gibi farklı amaçlarla da uygulanabilmektedir. Bu bakımdan geri getirme büyüsünün etkileri şu şekilde değişiklik gösterebilmektedir: 

 • Terk eden sevgiliyi pişman edip geri getirir.  
 • Evini ve çocuklarını terk eden kocayı kısa sürede geri döndürür.  
 • Kaybolan maddi ve manevi açıdan değerli eşyaların kendiliğinden bir yerde ortaya çıkması sağlanır.  
 • Evi terk eden evlatların pişman olup geri dönmesi sağlanır.  
 • Kaybolan evcil hayvanlar için de uygulanabilir. 

Her ne kadar bu kadar farklı amaçlar ve talepler için uygulansa da Havas ilimlerinin en çok ilgi çeken geri getirme büyüleri doğal olarak aşk hayatını şekillendirmek isteyenlere olanaklar tanımaktadır. Sevgiliyi geri getirme büyüsü en yaygın ve en çok uygulanan ritüeller arasında yer almaktadır.  

Geri Getirme Büyüsü Ritüeli Nasıl Yapılır? 

Geri getirme büyüsü yapılışında birbirinden farklı manevi teknikler uygulanmaktadır. Kimi zaman medyum hocaların hazırladığı vefk ve tılsımlı sözler kullanılırken kimi geri getirme büyülerinde de manevi alemde farklı karşılıkları bulunan ekipman ve malzemeler kullanılmaktadır. En çok ilgi gören eski sevgiliyi geri getirme büyüsü yapılırken büyünün kısa sürede tesir etmesi isteniyorsa, mutlaka manevi yönden nefesi kuvvetli olan medyum hocalardan destek alınmalıdır. Bunun dışında boyut dışındaki varlıklarla iletişime geçmekten korku duymuyorsanız, siz de kendi başınıza geri getirme büyüleri arasında en kolay yapılan ritüelleri evinizde uygulayabilirsiniz. Bu ritüel ve manevi uygulamalar yazımızın devamında yer almaktadır. 

Kalple Gideni Geri Getirme Büyüsü 

Kalp ritüelini uygulayarak gideni geri getirmek istediğinizde yapmanız gereken işlemler oldukça basittir. Havas ilimleriyle yakından ilgilenen ve manevi güçlerini geliştiren kişiler bu tür ritüellerde daha etkili sonuçlar alabilmektedir: 

 • Kırımızı renkte büyük bir karton alın.  
 • Kartona büyük bir kalp çizip bu çizgilerden kesin. 
 • Kalbin yarısına kendi adınızı diğer yarısına geri dönmesini istediğiniz kişinin adını yazın.  
 • Hazırlanan kalbin içine o kişiyle ilgili diğer dilekleri de yazın. (Evlilik, mutlu yuva, çocuk vs.) 
 • Daha sonra kalbi yatak odasının kapısının arkasına asın.  
 • 1 ay boyunca bekledikten sonra giden sevgili geri dönecektir.

  Geri Getirme Büyüsü ve İp Ritüeli  

  Geri Getirme Büyüsü ve İp Ritüeli

Geri Getirme Büyüsü ve İp Ritüeli  

Giden sevgiliyi geri getirebilmek için en çok uygulanan manevi ritüel uygulamalarından biri de iple yapılan büyülerdir. Bir metre uzunluğunda herhangi bir renkteki ipe düğüm atarak uygulanan bu büyü, çok eski dönemlerden kalma bir ritüeldir. Kısa sürede etki gösteren iple geri getirme büyüsü yaparken her düğüm atışta şu dua okunmalıdır: 

 • “Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm la te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehüm vela yühitüne bişeyin min ılmihi illa bima şa’ ve sia kürsiyyühüs semavati vel ard vela yeudühü hıfzühüma ve hüvel aliyyül azim.” 

Bu ritüeli uygularken ipe tek tek düğüm atılır. En son düğüme sıra geldiğinde geri dönmesi istenen sevgili, nişanlı, aşık, karı koca her kimse onun ismi söylenir ve son düğüm atılır. Etkileri bir hafta içinde gözlemlenebilen ip ritüeli, Havas ilimlerinde en etkili geri getirme büyülerinden biri olarak bilinmektedir.  

Gideni Geri Getiren Çevirgel Duası 

Çevirgel duası olarak manevi ilimlerin en çok başvurulan ritüellerinden biri olan bu geri getirme büyüsü, etkili ve kurallarına uygun bir şekilde yapıldığında en başarılı geri getirme büyülerinden biri olarak kabul edilmektedir. Geri getirme büyüsü yapma konusunda yeterince deneyimi olmayan ve manevi ilimlerle ilgili hiçbir yeteneği bulunmayan kişiler bile doğru şekilde uygulama yaptığında bu büyünün ne kadar etkili olduğunu görüp şaşırabilmektedir. Çevirgel duası ile giden geri getirmek için niyet edildikten sonra okunması gereken dua şu şekildedir: 

 • Bihakkı Lâilâhe illallahu Muhammedin Resulullahi Yarab, sen ol Şan’ı büyük Allah, sen ki yedi kat yerleri ve gökleri yarattın: Yarab senin izzetin hürmeti için eşimin, gönlünü ve canını ve yedi kat endamını ve iradesini ve kararını bana çevirgel, gayrilerinden gönlünü ayırgil. Ahiyyen şerahiyyen asbavüsin bihürmeti Hızır Aleyhisselâm eşimin, gönlünü bana dost ve muhabbetli kılıvergil. Eğer uyur ise uyandır. Eğer durur ise doğru getürgel. Benim aşkımdan bikarar kılıvergil. İlahi bihürmeti hüvelhayyü kayyum Lâilâhe illâ hüve bikarar kılıvergil. 

Geri Getirme Büyüsünü Kimler Yapar? 

Geri getirme büyüsü kadim büyü kitaplarında en çok ilgi gören manevi uygulamalar arasında kendine yer bulmaktadır. Son yıllarda internetin kullanımıyla yeniden gün yüzüne çıkan bu ritüeller, başarılı bir şekilde uygulandığı takdirde herkes tarafından icra edilebilir. Ancak diğer bağlama ve aşık etme büyülerinde olduğu gibi terk eden sevgiliyi geri getirmek için yapılan büyüde en etkili sonuçlara ulaşılması isteniyorsa, manevi yönden deneyimli medyum hocaların yardımına başvurulması gerekmektedir.  

Geri Getirme Büyüsü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular  

Geri getirme büyüsü gerçekten etkili mi? 

Havas ilimlerinden ve mistik büyü kitaplarından çıkmış olan geri getirme büyüleri gerçekten etki göstermektedir.  

Geri getirme büyüsü etkisini ne zaman gösterir? 

Birden fazla geri getirme büyüsü bulunduğu için yapılan büyünü ritüelleri ve kim tarafından yapıldığı gibi kriterler, büyü etkisinin ne zaman göstereceğini belirler.  

Geri getirme büyüsünü yapan medyumlar var mıdır? 

Genellikle medyum hocalar büyü yapmamakla birlikte, çok çaresiz kalınan durumlarda vefk ve benzeri manevi ritüeller uygulayarak geri getirme büyüsünü icra edebilmektedir. 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın