Büyü Yaptırmanın Faydaları ve Zararları?

Büyü Yaptırmanın Faydaları ve Zararları?

Müşteri Yorumları

Büyü eski zamanlarda kadim uygarlıklar, ilk çağ insanlarından ve peygamberler zamanından beri sıklıkla kullanılan bir istek gerçekleştirme aracı olmuştur. Büyünün bu dönemlerde kullanılıyor olmasını temel nedeni ise aşk konuları ve savaş konuları olmuştur. Düşmanına zarar vermek isteyen krallar şamanlar aracılığı ile düşman ordularını helak etmişler. Aşk isteyen kişiler ise sevdiklerine kavuşmuşlar. Kimi zaman iyi kim zaman kötü sonuç veren büyüler günümüzde de sıklıkla yapılan bir işlem haline gelmiştir.

Büyünün Faydaları Nelerdir?

Büyü işlemleri hali hazırda bir çok aşık sevgililer tarafından tercih edilen bir araçtır. Sevdiği kişilerden vazgeçemeyen kişilerin birbirlerine karşı olan ilk dönem ki aklarını tazeler. Evlerinde huzur ve beraberlik bozulmuş olan eşlerin tekrardan birbirlerine saygı duymalarını sağlar. Bu büyüler oldukça faydalıdır. Çünkü olmamış bir durumu değil eskiden olan fakat şu an bir takım fesat kimseler nedeni ile çıkmaza girmiş ilişkiler içindir. Bu nedenle faydalı ve oldukça az zararlı kullanım alanlarıdır.

Büyünün Zararları Nelerdir?

Büyü yapımı sırasında kullanılan araçların tehlikeli olmamasına karşın kesin emin iseniz o zaman herhangi bir tehlike hissi gereksizdir. Sadece insan aklı olan olayları aklının bir köşesine sinmiş olan diğer olaylar ile birleştirip kuruntu yapar. Hatta bazen olur olmadık şeyler görmeye neden olur. Bu ise sadece hayal ve toplum içinde yaygın olarak söylenen söylentilerden kaynaklıdır. Bu nedenle büyü yapımının zararı en çok içsel merak ve huzursuzluktur. Kişi huzursuz olur ve nelerin olacağını sürekli merak eder. Bu durum ise hem sosyal hem de ailevi hayatını olumsuz etkiler.

Amacınıza Sadık Kalın!

Büyü yapmayı neden istediğinize dair kendinize kesin bir çizgi belirleyin ve o nedenle büyü yaptırdığınızı düşünün. Bu şekilde yapılan bir meditasyon cinsi rahatlama olası bir kötü düşünceni sizleri etkilemesini engelleyecektir. Çünkü ne kadar büyü yapımı etkiliyse, sizin evrene gönderdiğiniz içsel arzu ve hedefleriniz de etkilidir. Bu nedenlerden ötürü yapılması gereken hem rahatlamak hem de büyüyü gerçekten de iyi bir nedenden ötürü yaptırdığını düşünüp inanmaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın