Büyü Yaptırırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Büyü Yaptırırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Müşteri Yorumları

Büyü herkesin yapamayacağı fakat kolay bir şekilde yaptırabileceği bir şeydir. Herkes büyü yapamaz. Bunun nedeni ise büyü yapan kişilerin istemli veya istemsiz olarak diğer karanlık doğaüstü güçlerin dünyası ile bağlantı kurabiliyor olmasından kaynaklıdır. Bu bağlantının derecesine bağlı olarak büyünün işleme düzeni ve gücü de farklılık gösterir. Bu kişiler ile bağlantıya geçip büyü yapmadan önce ise dikkat edilmesi gerekenler vardır.

Büyü Yaptırmak İçin Kesin Karar Verin

Kesin olarak büyü yaptırıp yaptırmayacağınız hakkında karar vermelisiniz. Büyü yaptırmak bilindiği üzere riskli bir durumdur. Bu nedenle yaptırmak isteyen kişiler bu büyüye başvurmak için gerekli bir sebeplerinin olduğuna emin olmaları gereklidir. Olası bir çözüm yolu olan bir sebepten ötürü büyü yaptırılmamalıdır.

Malzemelerin yapısından bile büyünün ne denli etkisinin olacağı bellidir. İstenilen ölü varlıklara ait malzemeler veyahut Müslümanlıkta haram olan canlılara ait parçaları kullanıldığı büyülerden kaçınmalısınız. Dikkat edilmesi gereken bu husus ile olası bir yan etkinin şiddetini de azaltmış olursunuz.

Hoca Seçimi Çok Önemlidir

Hocalar büyü işlemlerinde oldukça başarılı olsalar bile, medyum olarak adlandırılan kişiler de büyü yapıyorlar. Büyü yaptırmak isteyen birisi kesin olarak detaylı bir şekilde araştırma yapmalıdır. Daha sonrasında bir hoca belirleyip sürekli o hoca veya medyum ile irtibatta olmalıdır. Hocalar hakkında araştırma yapılma nedeni ise birçok sahte cinci hoca ve medyum vakalarından kaynaklıdır. Bilinen hocalardan çok detaylı bir araştırma ile güvenebilecek bir hoca seçimi büyü yaptırmadan önce dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Kendinizi Hazırlayın

Dikkat edilmesi gereken belki en önemli konu, büyü sonrasında sizlerin de bundan etkilenecek olmanızdır. Dikkatli olunması gereken konu büyünün etkisini kendi üzerinizde azaltmak amaçlı olarak iyi niyetli doğaüstü varlıklardan yardım isteyerek bu amacınızı gerçekleştirmektir. Bu sırada Allah’a da dua ederek bu etkiyi azaltabilirsiniz. Fakat büyü sırasında büyücünün veya medyumun kullandığı doğaüstü varlığın iyi veya kötü niyetli olduğu bilinmediğinden dolayı büyü işlemi sonrasında sizlerin de olası kötü bir etkiye maruz kalmanız olasıdır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın