Büyü Bozma Yöntemleri Nelerdir? Büyü Bozacaklara Tavsiyeler 1

Büyü Bozma Yöntemleri Nelerdir? Büyü Bozacaklara Tavsiyeler

Müşteri Yorumları

İnternetin yaygınlaştığı ve büyü yapma yöntemlerinin yayıldığı şu günlerde insanların çoğu öteki insanlara iyi niyetle veya kötü niyetle fark etmeksizin büyü yapmaktadır. Bu büyülerin tesirinden kurtulmak zor bir şey değildir. Önemli olan büyülenmenin belirtilerin biran önce fark etmek ve erken teşhis koymaktır. Eğer büyü yapıldığının erken teşhisini koymuş iseniz korkmaya gerek yok, yapmanız gereken şey büyü bozma yöntemleri ile kendinizi büyüden arındırmak ya da işin uzmanına danışmaktır.

Büyü Nasıl Bozulur?

Gerçek şu ki büyüden korkulmaması gereklidir. Çünkü büyüler, karanlığın ışığın yokluğu olması gibidir. Işık geldiği anda karanlık yok olur. Aynı şeyde büyüler için geçerlidir. Büyüleri bozacak yöntemi uyguladığınız anda büyü ortadan kalkar.

Özellikle büyünün nasıl bozulacağı hakkında bilgiler günümüzde büyük hayati önem arz etmektedir. Zira ister beyaz ister kara büyü olsun büyüler günlük insan yaşamının ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Öyle ki insanlar fark etsin ya da fark etmesin hepimiz büyülerin tesiri altındayızdır. Bu büyülerin hepsi tek bir kalıptan çıkma olmadığı için büyülerden korunma ve kurtulma yöntemleri de tek bir tane değildir.

Büyüden Kurtulma Yöntemi Tarifi

Daha öncede bahsedildiği gibi büyülerden kurtulmanın pek çok yöntemi ve yolu vardır. Ancak yine de genel olarak önerilebilecek bir büyüden kurtulma yöntemi de mevcuttur. Bu yöntemin uygulanması kolaydır, ancak sıradan insanlar için sonuca ulaşmak zor olabilir. Çünkü sıradan insanlar gerekli ilme ve tecrübeye sahip olmadığı için ulvi kuvvetlerin yardımından faydalanma konusunda eksik veya yanlış adımlar atabilirler.

Büyüden kurtulmak için uygulanacak yöntemin bazı malzemelere ihtiyacı vardır. Bu malzemeleri 1 adet cam şişe, bol miktarda tuz, yarım litrelik su, birkaç tane çivi veya top başlı iğne gibi metal parça, su için kullanılabilecek herhangi bir kap, herhangi bir mum veya balmumu parçaları, 1 adet tenekeden kutu ve 1 adet tencere olarak sıralayabiliriz.

Adım Adım Büyüden Kurtulmak

Bütün malzemeleri tamamladıktan sonra mumu küçük küçük keserek ufak parçalara bölünmesi gereklidir. Mum ufak parçalara bölündükten sonra elinizle tuttuğunuz teneke kutunun içine dökülmelidir. Bu teneke kutusu metal kola kutusu da olabilir. Ertesinde bu teneke kutuyu tencerenin içine dikey bir pozisyonda konulması gereklidir.

Tencerenin içine kutunun boyunu aşmayacak düzeyde su dökülmelidir, ancak mumlar ıslanmamalıdır. Sonra tencere ocağa konmalı ve 5 dakika boyunca tencerenin içindeki metal kutunun ısınması sağlanmalıdır. Metal kutunun içinde bulunan mumun erimesi ile birlikte cam şişenin içine dökülmelidir.

Ardından başka bir kapta su hazırlanmalı ve içine tuz ilave edilmelidir. 5-10 dakika karıştırıldıktan sonra biraz beklenmelidir ve bu tuzlu su elinizde bulunan şişenin içine dökülerek şu sözler tekrar edilmelidir: “Açık alanda yolumu bulabilirim ve şeytani güçleri yeryüzünde kötülük yapan kişilere havale ediyorum, ben kendi yolumu buluyorum” Bu sözler söylendikten sonra eve yakın bir alana gidip toprak şişenin boyutlarına uygun olarak kazılmalı ve çukurun içine metal parçaları konulmalıdır.

Metal parçaların üstüne şişe yatay bir şekilde konulduktan sonra çukurun üstü toprakla kapatılmalıdır. Bu işlemler tamamlandıktan sonra yapılan büyüden kurtulmuş olunur.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın