Büyü Belirtilerini Nasıl Anlarız? Büyü Bozma Yöntemleri

Müşteri Yorumları

Büyü belirtilerini anlamak kişinin hareketlerini doğru gözlemlemekten geçer. Genelde hiç bir neden yokken kişinin davranışları bir anda değişebilir. Öncelikle bu durumun büyü mü yoksa cinlenme mi olduğuna emin olmak gerekir. Cinlenme yani kişinin içine cin girme durumunda vücut rengi siyah ya da kırmızı olabilir. Kişi sıkça kabuslar görebilir. İçine kapanmak, yalnız kalmayı istemek ya suça eğilimli olmak ta belirtiler arasındadır.

Büyü Belirtilerini Nasıl Anlarız?

Büyü belirtilerini iki türlü incelemek gerekir. Bunlar fiziksel ve ruhsal değişimlerdir. Kişinin; gece uykuları düzensiz ise uyuyamama sorunu varsa ya da uykusunda sıçrama yaşıyorsa, gaipten sesler duymaya başladıysa, tıp biliminde teşhisi koyulamayan baş ve boyun ağrıları varsa, sürekli takip edildiğini düşünüyorsa, yorgunluk sinirlilik ya da halsizlik yaşıyorsa, bir şeye aniden bağlanıp tüm olumsuzluklara rağmen kopamıyorsa, çiftler sürekli tartışmaya ve birbirlerini düşman gibi görmeye başladıysa, anne babalar çocuklarından bir anda soğuma yaşıyorsa kişi üzerinde büyü var diyebilir ve düzeltmek adına harekete geçebiliriz.

Yapılan Büyüyü Nasıl Bozarız?

Büyü yani sihir yaptırmak nasıl profesyonellik gerektiren bir iş ise büyü bozdurmak da profesyonel bir el ve bilgi ister. Kendi kendinize evde basit büyü bozma teknikleri uygulayabilirsiniz ama daha kapsamlı büyüler için mutlaka bilen bir hocaya danışmanız ve uygulamayı hocanın yapması gerekir. Öncelikle büyünün ne büyüsü olduğu belirlenmeli ve o duruma uygun bir yol seçilmelidir. Çünkü kullanılan malzemeler, mekan, okunacak dualar farklılık gösterebilir.

Basit Büyü Bozma Tekniği

Siz de kendinizde büyü olabileceğini düşünüyor ve bu durumu basit bir yöntemle bozmak istiyorsanız bu tarif tam size göre. Gerekli malzemeler; 1 adet cam şişe, bol miktarda tuz, yarım litre su, bir kaç çivi, iğne gibi top başı olan metal parça, her hangi bir kap, her hangi bir mum, 1 adet teneke kutu, 1 adet tencere.

Tarifi ise; mumu küçük küçük kesip ufak parçalara bölün. Bu mumları teneke kutunun içine koyun ve tencereye dik bir şekilde yerleştirin. Tencerenin içine kutu boyunu aşmayacak ve mumları ıslatmayacak kadar su koyun. Tencereyi ocağa koyun mumların erimesini bekleyin ve cam şişenin içine koyun.

Başka bir kapta su hazırlayın ve içine bolca tuz atın. 5-10 dakika karıştırın ve bekleyin. Bu tuzlu suyu elinizde cam şişeye dökün ve şu sözleri tekrar edin ”Açık alanda yolumu bulabilirim ve şeytani güçleri yeryüzünde kötülük yapan kişilere havale ediyorum, ben kendi yolumu buluyorum.” En son evinizin yakınlarında bulunan topraklı alanda bir çukur kazın içinde ki metal parçaları oraya dökün. Üstüne ise şişeyi yatay bir şekilde koyun ve üstünün toprakla tamamen kapandığına emin olun.

Büyüyaptır.com Sitesi Nedir?

Amacımız sihirli bir dokunuş ve büyülü değişimler. Kişilerin hayatında dokunuşlar yapmak. Bu aşamada sizlere ilim hocalarımız eşlik ediyor olacak. Büyü de güvenilir adres olan sitemiz sizi isteğinize kavuşturmaya ve hayatınızı düzenleye bekliyor. Korumak istediğiniz sevdiklerinize, eşini, çocuklarınıza yapılan tılsımlı uygulamalarla onları kötülüklerden koruyabilirsiniz.

Çeşitliliklerimiz arasından olumlu muska ve şans kapısı açma hizmetlerimiz de mevcut. Bunun yanında; vefk hakkında her şey, bağlama büyüsü, aşk büyüsü, soğutma büyüsü, domuz büyüsü, canbar büyüsü, ayırma büyüsü hizmetlerimiz arasındadır.

Ayrıca sitede yer alan danışma menüsünden uzmanlara ulaşabilir, sorular sorabilir ve derdinize aradığınız çareyi bulabilirsiniz. Yaşanmış olaylar menümüzden ise hem ders nitelikli gerçek hikayeler okuyabilir hem de kötülüğün ne sonuçlar doğuracağını inceleyebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın