Boşanma ve Boşatma Büyüsü Nasıl Yapılır? 2

Boşanma ve Boşatma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Müşteri Yorumları

Günümüzde evliliklerin çok sorunlu bir şekilde devam ettiğini görüyoruz. Evlilik öyle bir hal alıyor ki çiftler açısından en uygun yol boşanmak olarak gözüküyor. Boşanma olayının her iki taraf için de can sıkıcı olmadan hallolması için de büyüler ön plana çıkabiliyor.

Boşanma ya da Boşatma Büyüsü Nedir?

Çiftler arasındaki anlaşmazlıkların artık can sıkıcı boyuta gelmesi ile boşanmalar kaçınılmaz olabiliyor. Hele ki aldatma gibi durumlarda aldatılan tarafı bu durumu asla unutamıyor ve sonucunda evliliğin bitmesi gerekiyor. Bazı durumlarda aslında her iki taraf için de en uygun olanın boşanma olduğunu bile bile çiftlerden biri boşanmak istemeyebilir. Bu durum, işleri daha da can sıkıcı hale getirmektedir. İşte böyle durumlarda boşanma büyülerine başvurulmaktadır. Bu büyüler sayesinde birkaç hafta içerisinde zorluk çıkaran taraf daha ılımlı hale gelerek boşanmayı kendisi talep etmektedir.

Detayları Nedir?

Boşanma büyüsüne başvuran kişi mutlaka boşanacağı kişinin adı soyadı ve doğum tarihi bilgilerini hocaya iletmelidir. Bu bilgiler doğrultusunda hoca büyüyü yapabilmektedir. Burada önemli olan büyü yapıldıktan sonra büyüyü yapan kişinin büyüyü yaptırdığı kişiden uzak durmasıdır. Yani böyle bir büyüye müracaat ettiyseniz boşanacağınız kişiyi kışkırtacak hareketlerden uzak durmalısınız. Mümkünse zorunlu olmadıkça konuşmamaya özen göstermelisiniz.

Ne kadar Sürede Etkisi Olur?

Bu büyünün en fazla 4 hafta içerisinde kendisini belli ettiği gözlenmektedir. Büyünün yapıldığı kişi ilk zamanlarda boşanma olayına karşı çıksa da daha sonra kabul ederek tüm şartları kabul edecektir. Aslında bu büyüyü yaptırmaktaki amaç karşı tarafın tüm şartlarınızı kabul etmesi değil, her iki tarafında fazla hasar almadan bu evlilikten kurtulması olmalıdır. Büyünün etkisini gösterebilmesi için niyetiniz oldukça önemlidir. Kötü ve art niyetle başlanan hiçbir şeyin sonu da iyi olamıyor. Bu nedenle boşanmanızın sorun yaşamadan kısa sürede gerçekleşmesini istiyorsanız mutlaka kendinizi tutmalı ve karşı tarafı sinirlendirecek hareketlerde bulunmamalısınız.

Gavel In Front Of Couple’s Hand On Wooden Table

Riskleri Nedir?

Büyü yaptırmak için aracı kıldığınız kişi çok önemlidir. Bu iş için mutlaka alanında uzman kişileri seçmelisiniz. Bu işler için ilim eğitimi almış oldukça başarılı hocalar mevcuttur. Bu hocalardan biri ile görüşerek derdinizi anlatarak yardım almalısınız. Aksi halde tamamen art niyetli kişilerin elinde hem vakit kaybı yaşarsınız hem de ciddi anlamda para kaybı yaşamanız söz konusu olacaktır. Büyü işleri çok ince konulardır. Özel uzmanlık ve bilgi birikimi gerektiren bir iştir. Bu tarz hassas konularda mutlaka bir bilenden yardım almanız sizin yararınıza olacaktır. Günümüzde büyü olayını sadece para kazanmak amacı ile yapan sahte hocalar oldukça fazladır. Bunlardan birisi ile bu işi yaparsanız paranız çöpe gider. Bu nedenle çok iyi bir araştırma yaparak işinin ehli olan hocalarla görüşmeniz gerekmektedir. Bu şekilde olunca doğru bir şekilde bu büyü yapıldığı takdirde her iki taraf da sorun yaşamadan birkaç hafta içinde anlaşmış olacaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın