Bizlere Yapılan Büyünün Kimin Yaptığını Öğrenmek?

Müşteri Yorumları

Bir şahsa büyü yaptığını çok farklı formlar içerisinde anlayabilirsiniz. Bu durum tamamen büyüyle alakalı bir durumdur. Çünkü bu durumlar bizlere büyünün türü ve kalibresi hakkında bilgiler verir. Büyünün hangi amaçla ve kimler tarafından yapıldığını anlamak için birkaç yöntem bulunmaktadır.

Fakat bu durum için bir takım kurallar bulunmaktadır. Bizler hangi kriterlere dikkat etmenizi ve hangi büyüyü yapıldığını tespit etmenizi sağlayacağız. Bir insana yapılan büyüğü anlamanın yöntemlerinden bahsedeceğiz.

Ancak şu detayı da aktarmalıyız ki, anne ve babaların isimlerini alarak insanlar yıldız name batırmaktadır. 15-20 dakika süren periyotlar doğrultusunda olan bu işlem sonunda, büyülerin olup olmadığı tespit edildiği vurgusuna ulaşılmıştır.

Bu durum tamamen insanları kandırmaktan ibarettir. Annenin ismi veya doğum tarihi gibi yüzeysel bilgiler kesinlikle yapılan büyüler hakkında doğru bilgiler vermez. Bu anlamda en basit su bakımı veya duru görünümler olarak nitelendirilen tahmin değerleri oluşturmaktadır.

Büyünün Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Aslen yapılmış olan bir büyünün hatta en yaygın olarak yapılan bağlama büyüsünün anlaşılması için çok farklı işlemler yapılmaktadır. Hatta bu işlemin ne sebepten dolayı şüphe edildiğini bilen ve tamamen kendisini bu işe adamış kişiler tarafından yapılabilir. Yani şöyle incelediğimizde, 15 dakika içerisinde yapılan bağlama büyüsünü tespit etmek için, sizlerden para talep eden insanlarla dahi karşılaşabilirsiniz. Bu konuda herkese güvenmemeli ve dikkatli olmalısınız.

Büyü Kim Tarafından Yapılır?

Son zamanlarda insanlar en çok büyülerin kimler tarafından yapıldığını bilmek istemektedir. Büyüyü genel olarak, eğitim seviyesi yüksek kişiler ve kendini bu işe adamış kişiler tarafından yapılmaktadır. Aslında mahalle arasında ki cahil bir kitle tarafından tercih edilse de, işin aslı bu şekilde değildir. Büyüyü yaptıran çoğu insanın, okumuş, yazmış kişiler oldukları araştırmalar sonucu ortaya konulmuştur.

Büyüyü anlamanın birçok belirtisi bulunmaktadır. Genel büyü yapılmış insanlar daha çok mutsuz, hayati gidişatı kötü olan, şeytani planlar olarak çarpıcı bir şekilde görüntülenmektedir.

Hatta bu belirtileri şöyle sıralarsak;

  • Uykusuzluk, kişide farklı bir ağırlık hissi olmaktadır.
  • İştahsızlık, sürekli kabuslar görmek ve sosyalleşme sorunu yaşamaktadır.
  • Beraberlikleri sona ermesi, aile iç huzurunun bozulması ve yalnızlık hissiyatı oluşmaktadır.
  • Hangi niyet üzerine büyü yapıldıysa, o sekteye göre kötü bir gidişat olmaktadır.
  • Hiçbir doktorun teşhis koyamaması ve psikolojik olarak gösterilen nitelendirmeler olmaktadır.

Tabii bunlar dışında farklı büyü belirtileri de bulunmaktadır. İlk etaplarda bu belirtiler ile karşılaşmanız normaldir.

Büyüyü Yaptıran Kişiyi Anlamak

Sizlere büyüyü yapan kişiyi anlamın en kolay yolu şu şekildedir. Bu konu için öncelikle yakınlarınızı düşünmelisiniz. Eski sevgiliniz, nişanlınız veya eşiniz sürekli yanınızda sessiz kalıyorsa, onlara göstermeniz ilgiyi yeteri kadar veremiyorsanız çok büyük ihtimalle soğuma büyüsüne maruz kalmış olabilirsiniz. Bunun için güvenilir medyumlardan yardım alarak bu büyüyü rahatlıkla bozdurabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın