Bizlere Yapılan Büyüler Nasıl Anlaşılır?

Müşteri Yorumları

Büyü yapmak neredeyse insanlığın doğuşundan bu yana var olan bir eylemdir. İnsanlar birbirine farklı amaçlar için büyü yapar veya yaptırırlar. Dinimizde büyü yapan ve yaptıranların kesinlikle cehennemlik oldukları Ayetler ile net bir şekilde ifade edilmiştir.

Fakat buna rağmen inancı zayıf olanlar büyü yaptırmaktan ve büyü yapmaktan çekinmiyor. Bir büyünün etkisini 7 gün içerisinde gösterdiği bilinmektedir. Bizlere yapılan büyüler nasıl anlaşılır? Bize yapılan büyüyü anlamak için kendimizde meydana gelen değişimleri izlememiz gerekir.

Çünkü büyünün hangi amaçla yapıldığını bilmediğimiz için öncelikle büyünün amacını kendimizde ortaya çıkan değişimlerden fark edebiliriz. Kendinize büyü yapıldığını uzun süren halsizlik, iştah kesilmesi, agresiflik, aile içi huzursuzluk, konuşma isteğinin azalması, işlerinizin bir anda bozulması ve tahammül sınırlarınızın azalması gibi durumlardan anlayabilirsiniz.

Büyü Çeşitleri

Büyü birçok amaçla yapılabilir. Basit insanlar kendisine güvenemediği konularda büyü yaptırarak veya büyü yaparak amaçlarına ulaşmayı hedefler. Büyü ve büyücüler kitabımız Kuran-ı Kerim’de de Ayetler ile her şey için bu sapkın yöntemi kullanılırlar şeklinde açıklanmıştır.

Bilinen büyü yaptırma veya yapma amaçlarından bazıları şöyledir;

  • Ayırma büyüsü
  • Öldürme büyüsü
  • Geri döndürme büyüsü
  • Bağlama büyüsü
  • Aşk büyüsü
  • Kısırlık büyüsü
  • Bozma büyüsü

Büyü bir insanın işlerinin bozulması, tarlasından verim alamaması, hastalanması, hayvanlarının ölümü veya veriminin kesilmesi gibi kötü amaçlar için yapılmaktadır.

Büyünün Amacı Nedir?

Büyü yapmak veya yaptırmak tamamen kötülük amaçlıdır. Bir insanın mutluluğunu, zenginliğini, güzelliğini, sağlığını, işlerini, sevgisini kıskanan düşük insanlar büyü yaptırarak bunların bozulmasını amaçlar. Büyü yaptırmak için de hiçbir çıkarı olmasa bile böyle cahil insanlar para harcamaktan kaçınmazlar. Harcadıkları paralar ile cehennemde en konforlu yerleri parsellediklerinin farkına da varmazlar. Büyü yaptırarak kendilerine ruhu olmayan bedenleri köle yapmaya çalışırlar (Aşk Büyüsü). Yani büyü yaptırmanın amacı insanları huzursuz etmek ve kendisine hiçbir fayda sağlamasa da tatmin olma duygusundan kaynaklanmaktadır. Büyü yapan ve yaptıran mahluklar kendine özgüveni olmayan hayatta hiçbir varlığı ve başarısı bulunmayan zavallılardır.

Büyücülere İnanılır Mı?

İnancımıza göre Rabbimizin 1 olduğu, kaza ve kaderin O’nun elinde olduğunu biliyoruz. En büyük günahın ise şirk koşmak (Allah’ı inkar etmek) olduğudur. Büyücüler zaten yapmış olduğu büyü ile şirk koşmuş oluyorlar. Halk arasında bilinen “Senin bir tek Allah Bir dediğine inanırım” sözü dikkate alındığında zaten bu şaklabanların inanılmayacak yaratıklar olduğu görülecektir. Büyücüler insanların kaderinde olmayan şeylere sahip olmalarını vaat ederek dolandırıcılık yapmaktadır.

Büyü Nasıl Bozulur?

Kendinize büyü yapıldığını hissediyorsanız yapabileceğiniz birkaç basit işlemle bundan kurtulabilirsiniz. Büyü bozmak için bol bol Kuran-ı Kerim okuyun. Kuran-ı Kerim’de bulunan Felak ve Nas büyü ve büyücülerden kurtulmak için indirilen ayetlerdir. Bunlarla birlikte diğer sure ve duaları okuyarak üzerinizde bulunan büyü ve kötü enerjiden kurtulabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın