Ayırma Büyüsü Hakkında Tüm Bilgiler

Ayırma Büyüsü Hakkında Tüm Bilgiler

Müşteri Yorumları

İstemediğiniz ve sonlandırmanız gereken bir ilişki için ayırma büyüsü yapılmaktadır. Eşler için veya birbirine aşık iki kişiyi ayırmaya yarayan çok güçlü bir büyüdür.

Karısıyla ve ya kocasıyla ayrılmak isteyenler bizimle iletişime geçerek hiç bir sorun yaşamadan büyüyü yaptırabilirler. Bu büyü sayesinde eşler kavga ve herhangi bir sorun yaşamadan ayrılıyor.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

İki kişiyi ayırmak için yapılacak olan büyü için gerekli olan bazı şeyler vardır. Bunlar; Ayırma büyüsü yapılacak kişilerin isimleri ve soy isimleri, ayırma büyüsü yapılacak kişilerin doğum yılları, anne adları ve varsa bu kişilerin resimleri.

Bu bilgiler büyü yapmak için yeterli olacaktır. Yaklaşık 1 hafta içerisinde sorunsuz olarak hazırlanıyor. Her işte gerektiği gibi büyü işinde de emek gerektirir o yüzden bilen kişiler tarafından yaptırılmalıdır. Herhangi bir büyü ihtiyacınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Belirtileri

Herhangi bir iki kişiyi ayırmak için yapılan büyülerde o kişiler üzerinde belirtiler oluşur.

Sevgililer bir kaç gün içerisinde birbirine olan hislerinden uzaklaşmaya başlar. 5-6 günün sonunda birlikte yaşama istekleri yok olur. 7. günün sonunda ayrılmak için düşünmeye başlarlar ve ardından 10. günde ayrılma kararı verirler. İkinci haftanın sonunda ilişki sonlanması tamamen kabul edilir ve üçüncü haftada ayrılmak için ellerinden geleni yaparlar. Sonuç olarak en geç 1 ay sonra kesin olarak ayrılırlar. Genellikle ayırma büyüsünün süreci bu şekildedir. Sevdiğin bir kişiyi başkasından ayırmak istiyorsan bu büyü sorunu ortadan kaldıracaktır.

Ayırma Büyüsü Ne Zaman Yapılmalıdır?

Büyü istenilen her an yapılabilir. Genellikle kesin olarak mutsuz olan sevgililerin ayrılması için gerçekleştirilir. İstenilen her sebeple bir medyuma başvurulabilir ancak kesin bir neden sunmazsanız birçok medyum büyü yapmak istemeyecektir. Gerçekten mutsuz olan ve ayrılmalarının daha iyi olacağını düşündüğünüz sevgililer varsa bu büyü yardımıyla ayrılmaları kolaylaşacaktır. Bu büyü hem kendiniz için yapılabilir hem de başkaları üzerinde de uygulanabilmektedir. Profesyonel olarak bu konuda hizmet vermekteyiz ve her konuda sorunlarınızı çözüme ulaştırmaya çalışmaktayız. Bize ulaşarak problemlerinizin en kısa yoldan çözüme ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın