Aşk Ritüel Nasıl Yapılır?

Aşk Ritüel Nasıl Yapılır?

Büyülerin mental olarak insanların üzerinde bırakabileceği etkilerden çekinenler ve sadece dileklerini evrene iletmek isteyenler, aşk ritüeli uygulamalarını denerler. Bu uygulamalarda aşırı kesin bir sonuç beklenmez. Evrene verilmek istenen dileğin mesajı verilir ve sonuç Allah’ın takdirine bırakılır. Büyü kadar radikal etkiler göstermez ve tutma süresi büyü kadar hızlı da olmaz. Ancak zihinsel olarak daha az yorucu ve daha keyifli bir etkinliktir.

Aşk ritüelleri, özellikle karşı tarafın özgür iradesine kesin bir müdahale olmadığından sıkça tercih edilir. Burada asıl olan şey, düşünce gücüyle sevilen kişiye, onu sevdiğinizin mesajını vermenizdir. Bu mesajın ardından sizi fark edip düşünmesi sağlanır, ama karar verici yetilerine asla müdahale edilmediği için ilişkiniz adına en mantıklı kararı kendisi içinden gelerek verecektir.

Dolunayda Yapılacak Aşk Ritüelleri

Ayın aldığı şekiller, insanlar için geçmişten beri bazen bir tamamlanışı simgeler bazen de yeniden başlamayı. Dolunay ritüeli yaparken, bunun bir enerji zirvesi olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Ritüeller bazen bir kerelik, bazen 3 ya da 7 gün sürelerle tekrarlanır. Dolunay aşk ritüeli için de durum böyledir. Genelde dolunay olacağı günün 2 gün öncesinden ritüele başlanması ve dolunay günüyle ritüelin üçüncü gününün tamamlanması tavsiye edilir.

Dolunayda Yapılacak Aşk Ritüelleri

En etkili dolunay aşk ritüeli için şu uygulamayı yapabilirsiniz:

  • Dolunay gecesinde açık bir alanda, mümkünse sahilde ya da göl kenarı gibi bir yerde olabilirsiniz. Suyun gelgit sesi hem ritüelinize odaklanmanıza hem de beyninizi arındırmanıza etki edecektir.
  • Rahat pozisyon alın ve ritüel malzemelerinizden faydalanın. Kristaller, tütsüler ya da benzeri ritüel yapmak için kendinizi nasıl hissediyorsanız. Esmeyen bir ortamdaysanız, mum yakmanız ve mum tamamen eridiğinde dileklerinizin evrene iletilmiş olacağına inanmanız, konsantrenizi arttırır.
  • Temiz bir kâğıda dileklerinizi yazarak ritüelin sonunda denize, bu kâğıdı evrene ulaştırması için yollayabilirsiniz.
  • Dinlenin ve ayın dinginliğinde zihninizden arzularınızı geçirin. Sakin olun ve bırakın zihniniz tüm arzularınızca işgal edilsin.
  • Bir süre onlara odaklanınca, zihninizde düşlerinizin evrene akıp gideceği, duygusal bir delik açın. Bırakın içinizi ürperten serinlikte, arzularınız sizi terk edip iletilerinizi evrene götürsün.

Kesin Sonuç Veren Aşk Ritüelleri Nelerdir?

%100 sonuç veren aşk ritüeli için genel olarak kullanılan bazı materyaller vardır. Mum, ip, kâğıt, tütsü, değerli taşlar ve bunun dışında sadece biz. Evet, kişi aslında başlı başına aşk ritüeli uygulayıcısı olabilir. Diğer tüm nesneler araçken, biz niyetimiz için tek amacız. Ritüelleri bu nedenle tarife göre değil, iç dünyanızın önerdiği şekilde deneyiniz. Elbette bu nesnelerin hepsi ve çok daha fazlası hem enerjiniz hem de aşk ritüel konusunda kendinizi başarılı hissetmeniz adına çok değerlidir.

Aşk Ritüeli Nasıl Bozulur?

Muska, vefk ya da büyü çalışması gibi bir özelliği olmadığından, aşk ritüeli yapma işleminin bir bozum süreci olmaz. Dileklerimiz burada belirleyici etkendir ve kesin sonuç veren aşk ritüelleri aslında kişinin dileklerini evrene iletebilme yetisinden dolayı başarılıdır. Herkesin verdiği ritüel tarifi, diğerinin ruhsal devinimine uygun olmayabilir. Eğer daha net, kalıcı, kesin bir çözüm arıyorsanız, derdinizi uzman bir medyum hocaya danışıp yerinde çözüm alabilirsiniz. Medyumlar büyü ve muska yazmak dışında çok çeşitli işlemler yapabilirler. Dinî olarak da etkisi olan aşk ritüelleri konusunda sizleri yönlendirirler. Bu veriler dinsel ölçüde değerli olduğundan ve kötüye kullanımı toplum düzenini bozacağından, internetteki aşk ritüeli kitapları içinde pek yer almazlar. Ancak kişinin durumuna, karşısındakinden beklentilerine göre medyumlarca kişilere gerektiği kadar öğretilebilirler.

Büyüler, kişi iradesini etkiler ve yönetirken ritüeller için bu durum söz konusu değildir. Dolayısıyla bir medyumun önerdiği aşk ritüeli uygulaması asla iradeye hüküm olarak kabul edilmemelidir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın