Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır, Tüm Detaylarıyla 2

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır, Tüm Detaylarıyla

Müşteri Yorumları

Büyü yaptırmak bazı koşullarda son derece gereklidir. Sevgilisiyle arasında olmasını istediği aşk ve muhabbeti sağlayamayan kişiler büyü yaptırarak bu problemlerini kısa bir sürede çözebilirler. Bu problemleri yaşayan kişiler aşk büyüsü, bağlama büyüsü, geri döndürme büyüsü gibi büyü çeşitlerini denemeleri durumunda mutlaka sonuç alırlar. Aşık etmekten ziyade eşi ile sorun yaşayan kadınların da büyü yapmaları veya yaptırmaları mubahtır.

İlmimiz ve gizemli gücümüz ile kadınların eşleriyle ilgili yaşadıkları tüm sorunları çözmekteyiz. Evli çiftlerin yaşadıkları sorunları ve bu sorunlardan hiç şüphesiz kadınların zarar gördüğünü bilmekteyiz. Kadınların aldatılma, dayak yeme, eşin evle ilgilenmemesi, evi terk edip gitmesi gibi sorunları için adet kanı büyüsü yapmakta ve sıkıntılarını yok etmekteyiz. Adet kanı büyüsü halk arasında regl büyüsü adı ile de bilinen tesiri çok kuvvetli bir büyüdür. Tam olarak hissetmeyen kişi tarafından yapıldığında ise bu büyü çok tehlikeli olabilir. Ledünni ilmi kurallarına göre uyguladığımız bu büyü için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Büyü yaptırmak eğer kişilere yarar sağlayacaksa günah değildir. İlmimiz ve doğa üstü güçlerimiz ile evlilik hayatının yararına olacak tüm büyüleri yapmaktayız. Bu büyülerden en etkilisi adet kanı ile büyü yapmak yani kadının aybaşı olduğu gün akan kanıyla büyü yapmaktır. Kadınlar özel varlıklardır ve onların yaşadığı duygu yoğunluğunun karşılığı kişinin en ağır cezaya uğratılmasıdır. Eşini aldatan bir erkeğe en ağır ceza ise onu tekrar eşine bağlamaktır. Adet kanı büyüsünde kadın huşu içinde bu işi yapamıyorsa onun yerine bu büyüyü biz yapmaktayız.

Halk arasında adet kanını şekere damlatılarak eşine yedirilme şeklinde anlatılan bu büyü bu şekilde yapılmamaktadır. Büyüyü yapmak için doğru yöntemin, doğru saatin ve doğru uygulamanın şekli vardır. Bizlere ulaşmanız durumunda hangi duadan sonra adet kanı büyüsünü yapmanız gerektiği konusuna ulaşabilirsiniz. Tüm sıkıntılarınız için sitemizin iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.

Adet Kanıyla Nasıl Büyü Yapılır?

Eşler arasında yaşanan sorunlar ve eşin evi terk ederek gitmesi sonucunda terk eden eşi geri getirmek için adet kanı büyüsü yapılır. Doğaüstü güçlerimizin ışığında bu büyüyü tam tesirli olarak yapmaktayız. Büyünün yapılması için doğru gün her ayın ilk pazar günüdür. Bu günün seçildiği anda kadının regl döneminde olması şarttır. Adet büyüsü için Ledünni kitabında yalnızca evli erkeği evine döndürmek için yapılması makbuldür denilmiştir. Bu büyü ile erkeği kadına aşık etme diye bir durum yoktur.

Adet Kanı Büyüsü Kesin Tutar Mı?

Adet kanı büyüsü tam ihtişamıyla gerçekleşirse tutan bir büyüdür. Bu büyünün yapılışı tutup tutmamasında son derece etkilidir. Adet kanı büyüsünü eğer regl olan kadın kendisi yapacaksa kesinlikle bu büyü için dua okumaması gerekir. Çünkü bu dönemde dinen caiz olmayan bir durum dua okumaktır. Adetli kadın, adet kanından bir miktar alacak, bunu bir miktar su ile karıştırarak eşinin kola, limonata ve çay gibi içeceğine karıştıracak ve eşinin içmesini sağlayacaktır. Bizler eğer bu büyüyü yaparsak bu büyünün tutması için gerekli olan tüm duaları, ilmimizin gücüyle okuyarak kesin tutmasını sağlamaktayız.

Adet Kanı Büyüsü Kimlere Yapılır?

Adet kanı büyüsü, evli erkeğe ve nişanlı erkeğe yapılır. Boşanmış olan erkeğe adet kanı büyüsü yapılsa dahi tutmaz.

Adet Kanı Büyüsü Yapmak Günah Mı?

Kötü bir niyet için yapılan her türlü büyü günahtır. Ancak adet kanı büyüsü karısını aldatan, döven, söven erkeklere yapılır. Bu sebeple adet kanı büyüsünü ilmi bilgiler eşliğinde yapmak veya yaptırmak günah değildir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın